24 лютого 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Правова допомога
 • Графіки руху
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29  
  Четвер, 24 липня 2014 08:20

  Соціальний захист населення

  18 серпня 2014

   Важкопораненим у масових акціях протесту виплатять одноразову грошову допомогу

   

  Кабінет Міністрів України ухвалив постанову  „Про соціальний захист осіб, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року”.

  Документ передбачає виплату одноразової грошової допомоги у 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. У 2014 році розмір такої допомоги складатиме 60900 гривень.

  Перелік осіб, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту і мають право на отримання допомоги, формуватиме Міністерство охорони здоров’я за результатами судово-медичної експертизи і за погодженням з Мінсоцполітики, МВС та Міноборони.

  Згідно із затвердженим Порядком виплату одноразової грошової допомоги забезпечать органи соцзахисту населення. Для її отримання особа, яка зазнала тяжких тілесних ушкоджень та включена до затвердженого МОЗ переліку, має звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання або перебування з відповідною заявою, в якій зазначаються реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховується одноразова грошова допомога. До заяви додаються: копія паспорта, копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті).  

  Загальну потребу в коштах буде визначено після затвердження Мінохоронздоров'я переліку осіб, які дістали тяжких тілесних ушкоджень під час участі в масових акціях протесту.

   

   

  24 липня 2014

  Зміни у виплатах «на дитину»

   

   На виконання Законів України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від
  27.03.2014 № 1166 -VII та  «Про внесення змін до деяких законів України щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини» від 10.10.2013 № 644-VII Урядом 25 червня поточного року затверджено постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми» № 208.

  Зазначеними нормативно-правовими актами з 1 липня 2014 року
  пройшли такі зміни:

                      

  - об'єднання допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в один вид допомоги - це допомогу при народженні дитини;

  - збільшення розміру допомоги при народженні першої дитини на 10 320 гривень (по відношенню до діючого законодавства, яка призначається на першу народжену дитину);

  - встановлення фіксованого розміру допомоги при народженні дитини у сумі    41 280 гривень, не залежно від кількості народжених дітей в сім'ї;

  - здійснення одноразової виплати при народженні дитини у сумі 10 320 гривень та щомісячної виплати протягом 36 місяців у сумі 860 гривень. При цьому у випадку, якщо особа якій призначено допомогу при народженні дитини виявила бажання працювати, допомога буде виплачуватися до закінчення терміну її призначення, тобто протягом 36 місяців;

  - встановлення   нового   переліку   документів,   необхідних   для призначення   допомоги   при   народженні   дитини   та   реєстрації   її   місця проживання;

  - припинення з 01.07.2014 року виплати допомоги по догляду за дитиною до досягнення
  нею трирічного віку для всіх отримувачів допомоги;

  - встановлення виплати допомога у розмірі 130 гривень (на наступних
  12 місяців) для осіб, у яких закінчилась виплата допомоги при народженні
  ПЕРШОЇ дитини, яка виплачувалася 24 місяці.

  Роз'яснюємо більш детальніше:

  - діти, народжені до 30 червня 2014 року отримуватимуть допомогу у розмірі встановленому на дату народження дитини ( на першу дитину- 30 960,00 грн, на другу- 61 920,00 грн, на третю та наступних дітей — 123 840,00 грн.), тобто зміни з 01.07.2017 цієї категорії дітей не торкнуться.

  - діти, народжені з 01 липня 2014 року отримуватимуть допомогу при народженні у розмірі 41 280,00 грн, в незалежності від кількості народжених дітей;

  - виплата по догляду за дитиною до трьох років з 01.07.2014 року буде припинена, крім осіб, яким призначена допомога при народженні ПЕРШОЇ дитини (народженої до 30 червня 2014 року), що виплачується 24 місяці, на наступних 12 місяців буде призначатися допомога до досягненню дитиною трирічного віку у розмірі 130 грн.

  Тобто, стосовно останнього пункту, розяснюємо на прикладі:

  Приклад:

  Якщо жінка має дитину 1,5 річного віку, вона продовжить отримувати допомогу при народженні, в тому розмірі, яку їй і призначили, а от по догляду за дитиною до трьох років вона буде отримувати ще 12 місяців, але не довше ніж дитині виповниться 3 роки.

  Тобто жінка з 01.07.2014 року ще шість місяців ( до двохріччя дитини) буде отримувати допомогу при народженні, допомогу по догляду за дитиною їй з 01.07.2014 припинять виплачувати, і коли дитині буде 2 роки, і закінчеться виплачуватись допомога при народженні, їй ще 12 місяців будуть виплачувати допомогу по догляду у розмірі 130 грн.

  Мета цього полягає в наступному:

  - жінки, які отримують допомогу при народженні- їм зараховують в страховий стаж час отримання допомоги при народженні;

  - жінки, діти яких будуть народжені після 01.07.2014 року, будуть отримувати допомогу при народженні три роки (36 місяців) відповідно три року стажу вони зберігають, навіть при скасуванні допомоги по догляду до трьох років;

  - жінки, яким була призначена допомога при народженні на ПЕРШУ дитину до 30.06.2014 року, яку вони отримували лише 24 місяці, їм продовжуть виплачувати ще 12 місяців допомогу по догляду, щоб і їм було збережено страховий стаж.

  Що стосується відрахування до Пенсійного фонду за отримувачів допомоги при народженні дитини та до досягнення дитиною трирічного віку.

  Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» відповідно внесені зміни до Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», де до платників єдиного внеску включені особи, які отримують допомогу при народженні дитини.

           З метою збереження права громадянам на зарахування їм часу догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку до трудового стажу, органи соціального захисту населення будуть здійснювати відрахування до управлінь Пенсійного фонду за отримувачів допомоги при народженні дитини та за осіб яким буде здійснюватися виплата допомоги до досягнення дитиною трирічного віку у розмірі 130 гривень.

  У разі працевлаштування отримувачів (або виходу на роботу) в період отримання допомоги при народженні дитини та допомоги до досягнення дитиною трирічного віку у розмірі 130 гривень, орган соціального захисту населення не провадить відрахування до Пенсійного фонду за таких отримувачів.

  Одночасно інформуємо, що Департаментом пенсійного забезпечення Мінсоцполітики розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб», яким врегульовується механізм сплати єдиного внеску за осіб, які отримують допомогу при народженні дитини та допомогу до досягнення дитиною трирічного віку.

  Переглядів 4604 Останнє редагування Середа, 03 вересня 2014 17:02

  Схожі матеріали

  • Звернення голови райдержадміністрації Звернення голови райдержадміністрації

   Дорогі ветерани! Шановні  жителі Любомльського краю!

   Минає  70 років, як на нашій Любомльській землі вщухло полум‘я війни і гуркіт канонад. І хоча ще майже рік продовжувалася ненависна війна, а визволителі  зрошували кров‘ю землі Європи, наша поліська земля почала жити мирним життям.

   Ратний подвиг воїнів, які принесли нам визволення, назавжди залишиться у пам‘яті вдячних нащадків.

   Сьогодні ми висловлюємо глибоку шану, сердечну вдячність і земний уклін всім, хто засвітив сонце миру над нашою землею.

   Від імені районної державної адміністрації, районної ради щиро вітаємо всіх жителів нашого краю з 70-ю річницею визволення Любомльського району від фашистських загарбників.

   Здоров‘я всім Вам, наснаги, мирного і світлого неба над головою, добра і щастя кожній оселі!

    

   Районна державна адміністрація                                                                                              Районна рада

  • Енергозбереження Енергозбереження
   Енергозбереження

   10/08/2015

   За 7місяців 2015 року було проведено заміну вікон та дверей на енергозберігаючі у 6 закладах району на загальну суму 253 тис грн, а саме :

   1   Олеська ЗОШ І-ІІІ ст. 2   Штунська ЗОШ І-ІІІ ст. 3   Гупалівська ЗОШ І-ІІ ст. 4   ТМО Любомльського і Шацького районів. 5   ДНЗ № 1 та ДНЗ № 2 м.Любомль. 6   Любомльська міська рада.

                       

    

   30/01/2015

   Суб’єктами господарювання за 2014 рік в районі запроваджено 9 енергозберігаючих заходів на загальну суму 823,86 тис. грн.

   Розрахунковий економічний ефект від впроваджених заходів складає 158,96 тонн умовного палива, що в сумарному виразі становить  204,97  тис. грн.

   Термін окупності заходів в середньому становить близько 4-х років.

    

   12/11/2014

    

   Суб’єктами господарювання за три квартали 2014 року в районі запроваджено 6 енергозберігаючих заходів. Розрахунковий економічний ефект від впровадження заходвів складає 30,18 тони умовного палива, що в сумарному виразі становить  25,4 тис. грн.

   Ряд заходів, реалізація яких розпочата у третьому кварталі 2014 року, запланована до завершення у жовтні – листопаді поточного року.

    

    

   10/11/2014

   +РОЗРАХУНКИ ЗА СПОЖИТІ ЕНЕРГОНОСІЇ

   За жовтень  2014 року всіма категоріями споживачів району спожито електроенергії на суму 2359,4 тис.грн., проплачено 2337,1 тис. грн.

   Рівень проплати склав  99,1 %.

   Загальна заборгованість з урахуванням боргу минулих років станом на 01.11.2014 року  склала 1106,6 тис.грн.

   Найбільшим  залишається борг по населенню та підприємствах  агропромислового розвитку, що відповідно становить 1025,0; 51,0 тис. грн.

    

    

    

    

   У першому півріччі 2014 року енергозберігаючі заходи не впроваджувалися у зв’язку з відсутністю фінансування.

   На сьогоднішній день, комісією, утвореною розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.01.2011 № 4 “Про створення комісії по обстеженню будівель, споруд та інженерних мереж”, проведено обстеження усіх об’єктів по яких існує першочергова необхідність у здійсненні енергозберігаючих заходів та заходів із підготовки до опалювального сезону. Зокрема, обстежено димову трубу котельні Гущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» в с. Гуща, тепломережу Зачернецької ЗОШ  І-ІІІ ст. в с. Зачернеччя,  приміщення Любомльського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – районна гімназія» ім. Н. Ужвій в м. Любомль, вул. Ільїна 3, котельні Крушинецької  ЗОШ І-ІІ ст. в  с. Крушинець,  димової труби котельні Рівненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» в с. Гуща, а також  проведено обстеження котельного обладнання та інженерних мереж (тепломереж та системи водопостачання) Штунської ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Штунь.

   По усіх перелічених об’єктах прийняті відповідні рішення комісії, та рекомендації по впровадженню енергозберігаючих заходів, а також оптимізації роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

   У першому півріччі 2014 року енергозберігаючі заходи не впроваджувалися у зв’язку з відсутністю фінансування.

    

   16.07.2014

   Головний спеціаліст з питань ЖКГ та будівництва Любомльської райдержадміністрації

    

    

   До відома споживачів електроенергії

              На виконання листа Волинської облдержадміністрації повідомляємо, що у зв’язку із проведенням антитерористичної операції на Сході України майже припинилось постачання вугілля на теплові електростанції. Це викликало значний дефіцит балансу виробництва та споживання електричної енергії.  В об’єднаній електроенергетичній системі України виникла реальна загроза її стабільній та безперебійній роботі.

               Враховуючи істотно зменшені ліміти, в  області спостерігається значне  40-відсоткове перевищення споживання електричної енергії за потужністю, особливо  в час ранкових та вечірніх пікових навантажень, орієнтовно з 9:00 до 11:00 та з 20:00 до 22:00.

            Аби уникнути спрацювання автоматики захисту, необхідно забезпечити зниження споживання електроенергії до встановленого рівня, в першу чергу – населенням, частка якого у загальному споживанні електроенергії в  області становить понад 52 відсотки.

           Відповідно до вимог Закону України «Про електроенергетику», Інструкції про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів та розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.08.2014 №764-р «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії» облдержадміністрацією погоджено графіки обмеження споживання електричної енергії,  обмеження споживання електричної потужності та аварійного відключення споживачів електричної енергії.

            Єдиним чинником, який може запобігти системним аварійним вимкненням, є щоденне дотримання встановлених граничних величин споживання електроенергії.

             Дотриматися  встановлених граничних величин не просто.  Перебої по забезпеченню скрапленого газу в балонах, відсутність централізованого гарячого водопостачання спонукає населення району  використовувати електричні побутові прилади, неконтрольоване використання яких викликає перевантаження енергосистеми.

                У зв’язку з важливістю даної ситуації  звертаємось до споживачів  району з проханням максимально обмежити споживання електроенергії у години  пікових навантажень. Адже зараз ідеться не про питання особистого комфорту,  а про забезпечення надійної роботи енергосистеми нашої держави в цілому, та особливо в осінньо-зимовий період.

   Відділ економічного розвитку
   і торгівлі райдержадміністрації

  • Сплата податків Сплата податків
   Сплата податків
    Показники  файл
   Сплата податків Любомльського району 
   станом на 01.03.2015 року 
    переглянути
  • Бюджет Бюджет
   Бюджет

   Виконання бюджету Любомльського району

   станом на 01 березня 2015 року

   РОЗШИРЕНІ ДАНІ

    

    

    

   Загальний фонд

    

   Затверджено місцевими радами на рік

   Виконано місцевими радами з початку року

   % виконання до річного призначення

    

   1

   2

   3

   5

   6

    

   1. ДОХОДИ :

            

   Податкові надходження:

   10000000

   23988587,00

   5081865,45

   21,2

    

   Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості

   11000000

   14451200,00

   2214801,88

   15,3

    

   Податок та збір на доходи фізичних осіб

   11010000

   14400000,00

   2185847,88

   15,2

    

   Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати

   11010100

   12957400,00

   1900227,86

   14,7

    

   Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами

   11010200

   1277600,00

   205390,84

   16,1

    

   Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата

   11010400

   45000,00

   1675,88

   3,7

    

   Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування

   11010500

   120000,00

   73206,64

   61,0

    

   Податок на доходи фізичних осіб із суми пенсійних виплат або щомісячного довічного грошового утримання, що оподатковуються відповідно до підпункту 164.2.19 пункту 164.2 статті 164 Податкового кодексу

   11010900

   0,00

   5346,66

   #ДЕЛ/0!

    

   Податок на прибуток підприємств

   11020000

   51200,00

   28954,00

   56,6

    

   Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності

   11020200

   51200,00

   28954,00

   56,6

    

   Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів

   13000000

   389099,00

   195800,98

   50,3

    

   Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів

   13010000

   389099,00

   195429,45

   50,2

    

   Рентна плата за спеціальне використання води водних об`єктів місцевого значення

   13020000

   0,00

   371,53

    

    

   Внутрішні податки на товари та послуги  

   14000000

   2729020,00

   1125168,85

   41,2

    

   Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів

   14040000

   2729020,00

   1125168,85

   41,2

    

   Місцеві податки

   18000000

   6377399,00

   1530861,78

   24,0

    

   Податок на майно

   18010000

   3397499,00

   703863,37

   20,7

    

   Туристичний збір

   18030000

   4000,00

   1934,00

   48,4

    

   Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності, що справлявся до 1 січня 2015 року

   18040000

   0,00

   18371,80

      

   Єдиний податок  

   18050000

   2975900,00

   806692,61

   27,1

    

   Інші податки та збори

   19000000

   41869,00

   15231,96

   36,4

    

   Екологічний податок 

   19010000

   41869,00

   15231,96

   36,4

    

   Неподаткові надходження

   20000000

   122578,00

   4260472,64

   3475,7

    

   Доходи від власності та підприємницької діяльності

   21000000

   6840,00

   2248,00

   32,9

    

   Частина чистого прибутку (доходу) державних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до бюджету, та дивіденди (доход), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна власність

   21010000

   1000,00

   2197,00

   219,7

    

   Інші надходження

   21080000

   5840,00

   51,00

   0,9

    

   Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності 

   22000000

   111646,00

   60736,38

   54,4

    

   Плата за надання адміністративних послуг

   22010000

   0,00

   41301,26

    

    

   Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном  

   22080000

   86900,00

   15837,75

   18,2

    

   Державне мито

   22090000

   24746,00

   3597,37

   14,5

    

   Інші неподаткові надходження

   24000000

   4092,00

   4197488,26

   102577,9

    

   Інші надходження

   24060000

   4092,00

   4197488,26

   102577,9

    

   Доходи від операцій з капіталом

   30000000

   0,00

   126,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Надходження від продажу основного капіталу

   31000000

   0,00

   126,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Разом доходів загального фонду

    

   24111165,00

   9342464,09

   38,7

    

   Офіційні трансферти

   40000000

   178193193,00

   27504440,84

   15,4

    

   Від органів державного управління

   41000000

   178193193,00

   27504440,84

   15,4

    

   Дотації

   41020000

   12305700,00

   2051000,00

   16,7

    

   Базова дотація

   41020100

   12305700,00

   2051000,00

   16,7

    

   Субвенції

   41030000

   165887493,00

   25453440,84

   15,3

    
    

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомог сім’ям з дітьми інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

   41030600

   63427400,00

   9909904,05

   15,6

    

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепловодопостачання і водовідведення та послуг зв’язку

   41030800

   875600,00

   8604,66

   1,0

    

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг ветеранам війни і праці (крім пільг на оплату електроенергії, природного і скрапленого газу, твердого та рідкого, пічного побутового палива, житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку)

   41030900

   494400,00

   22301,14

   4,5

    

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та субсидій населенню на оплату скрапленого газу, твердого та рідкого, пічного побутового палива, квартирної плати, вивозу сміття та побутових відходів

   41031000

   3364513,00

   74113,30

   2,2

    

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров`я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії

   41033700

   26980,00

   0,00

   0,0

    

   Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

   41033900

   64196400,00

   9886600,00

   15,4

    

   Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

   41034200

   33025900,00

   5504400,00

   16,7

    

   Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих

   41035800

   476300,00

   47517,69

   10,0

    

   Всього доходів загального фонду

   90010200

   202304358,00

   36846904,93

   18,2

    

   Інші субвенції

   41035000

   3170059,00

   1778129,84

   56,1

    

   Разом доходів загального фонду

   90010300

   205474417,00

   38625034,77

   18,8

    

   Спеціальний фонд

    

    

    

      

   Місцеві податки

   18000000

   0,00

   1461,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності, що справлявся до 1 січня 2015 року

   18040000

   0,00

   1461,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Інші податки та збори

   20000000

   0,00

   2381,52

   #ДЕЛ/0!

    

   Надходження коштів від відшкодування втрат с/г і лісогосподарського виробництва

   21110000

   0,00

   211,29

   #ДЕЛ/0!

    

   Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарськоє та іншоє діяльності

   24062100

   0,00

   2170,23

   #ДЕЛ/0!

    

   Власні надходження бюджетних установ

   25000000

   2662668,00

   382288,79

   14,4

    

   Доходи від операцій з капіталом

   30000000

   340000,00

   245296,41

   72,1

    

   Кошти від продажу землі і нематеріальних активів 

   33000000

   340000,00

   245296,41

   72,1

    

   Цільові фонди

   50000000

   17500,00

   2546,30

   14,6

    

   Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади

   50110000

   17500,00

   2546,30

   14,6

    

   Всього доходів спеціального фонду

    

   3020168,00

   633974,02

   21,0

    

   Разом доходи спеціального фонду

    

   3020168,00

   633974,02

   21,0

    

   Всього доходів загального і спеціального фондів

    

   208494585,00

   39259008,79

   18,8

    

   2.ВИДАТКИ:

    

    

    

    

    

   2.1 Видатки за тимчасовою функціональною класифікацією місцевих бюджетів

        

    

    

   Державне управління

   O10000

   6020285,00

   1234814,46

   20,5

    

   Органи місцевого самоврядування

   O10116

   6020285,00

   1234814,46

   20,5

    

   Правоохоронна діяльність та забезпечення безпеки держави

   O60000

   334000,00

   67355,23

   20,2

    

   Професійна пожежна охорона

   O60702

   334000,00

   67355,23

   20,2

    

   Інші правоохоронні заходи і заклади

   61007

          

   Освіта

   O70000

   80053793,00

   11725606,15

   14,6

    

   Охорона здоров’я

   O80000

   33052880,00

   5065132,24

   15,3

    

   Соціальний захист та соціальне забезпечення

   O90000

   71351129,00

   10627401,71

   14,9

    

   Пільги ветеранам війни і праці

   O90200

   3587373,00

   60939,77

   1,7

    

   Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами

   O90302

   452000,00

   74052,18

   16,4

    

   Допомога по догляду за дитиною до 3 років незастрахованим матерям

   O90303

   283900,00

   63804,06

   22,5

    

   Одноразова допомога при народженні дитини

   O90304

   30265190,00

   4625331,66

   15,3

    

   Допомога на дітей які перебувають під опікою чи піклуванням

   O90305

   1175800,00

   172347,93

   14,7

    

   Допомога одиноким матерям

   O90306

   2073200,00

   341404,35

   16,5

    

   Допомога по догляду за дитиною працюючим матерям

   O90307

   1041700,00

   157846,59

   15,2

    

   Допомога при усиновленні дитини

   О90308

   43810,00

   26610,00

   60,7

    

   Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім”ям

   O90401

   15872800,00

   2458754,27

   15,5

    

   Додаткові виплати населенню на покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг

   O90405

   19400,00

   1494,62

   7,7

    

   Субсидія населенню для відшкодування втрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

   О90406

   888240,00

   33887,76

   3,8

    

   Інші видатки на соціальний захист населення

   O90412

   210600,00

   133650,00

   63,5

    

   Допомога на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу

   O90413

   852700,00

   157713,69

   18,5

    

   Компенсація особам, які згідно із статтями 43 та 48 Гірничого закону України мають право на безоплатне отримання вугілля на побутові потреби, але проживають у будинках, що мають центральне опалення 

   O90414

   0,00

   0,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Витрати на поховання учасників бойових дій

   O90417

   21400,00

   1176,00

   5,5

    

   Інші програми соціального захисту дітей

   O90802

   81471,00

   0,00

   0,0

    

   Утримання центрів соціальних служб для молоді

   O91101

   198245,00

   28107,04

   14,2

    

   Програми і заходи центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

   O91102

      

   #ДЕЛ/0!

    

   Соціальні програми i заходи державних органiв у справах молоді

   O91103

   5000,00

   0,00

   0,0

    

   Iншi видатки

   O91106

   3000,00

   0,00

   0,0

    

   Заходи з оздоровлення та відпочинку дітей, крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

   O91108

   146700,00

   0,00

   0,0

    

   Територіальні центри і відділення соціальної допомоги на дому

   O91204

   2718200,00

   445237,46

   16,4

    

   Виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги

   O91205

   10000,00

   8526,31

   85,3

    

   Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів

   O91209

   15000,00

   4310,70

   28,7

    

   Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям інвалідам

   O91300

   11366300,00

   1832039,32

   16,1

    

   Компенсаційні виплати інвалідам на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування

   O91303

   18800,00

   0,00

   0,0

    

   Встановлення телефонів інвалідам І та ІІ груп

   O91304

   300,00

   168,00

   56,0

    

   Житлово-комунальне господарство

   100000

   828577,00

   118611,11

   14,3

    

   Благоустрій міст, сіл, селищ

   100203

   808577,00

   118611,11

   14,7

    

   Комбінати комунальних підприємств, районні виробничі об’єднання та інші підприємства , установи та організації житлово-комунального господарства

   100302

   20000,00

   0,00

   0,0

    

   Культура i мистецтво

   110000

   6592080,00

   992670,99

   15,1

    

   Бібліотеки

   110201

   2031905,00

   305536,36

   15,0

    

   Музеї

   110202

   199890,00

   30412,43

   15,2

    

   Палаци i будинки культури, клуби та iншi заклади

   110204

   3006210,00

   440853,15

   14,7

    

   Школи естетичного виховання дiтей

   110205

   1180640,00

   191575,09

   16,2

    

   Iншi культурно-освiтнi заклади та заходи

   110502

   173435,00

   24293,96

   14,0

    

   Засоби масової iнформацiї

   120000

   0,00

   0,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Періодичні видання (газети і журнали)

   120201

      

   #ДЕЛ/0!

    

   Фiзична культура i спорт

   130000

   972485,00

   161652,87

   16,6

    

   Проведення навчально- тренувальних зборів і змагань

   130102

   36000,00

   2762,64

   7,7

    

   Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл

   130107

   657515,00

   118181,22

   18,0

    

   Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл (які підпорядковані громад

   130203

   197270,00

   27807,22

   14,1

    

   Утримання апарату управління фізкультурно-спортивних організацій

   130204

   81700,00

   12901,79

   15,8

    

   Сільське господарство, лісове господарство, рибальство і мисливство

   160000

   68000,00

   0,00

   0,0

    

   Транспорт, шляхове господарство

   170000

   1194000,00

   61355,79

   5,1

    

   Запобігання та ліквідація надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха

   210000

   30000,00

   10836,72

   36,1

    

   Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення

   210107

   30000,00

   10836,72

   36,1

    

   Цільові фонди

   24000

   58000,00

   0,00

   0,0

    

   Утилізація відходів

   240602

   25000,00

   0,00

   0,0

    

   Інша діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища

   240604

   33000,00

   0,00

   0,0

    

   Видатки, не вiднесенi до основних груп

   250000

   113500,00

   0,00

   0,0

    

   Резервний фонд

   250102

   113500,00

   0,00

   0,0

    

   Разом видатків

    

   200668729,00

   30065437,27

   15,0

    

   Кошти що передаються до інших бюджетів

   250300

   2838856,00

   1681828,04

   59,2

    

   Інші субвенції

   250380

   2781797,00

   1674127,00

   60,2

    

   Інші видатки

   250404

   57059,00

   7701,04

      

   Всього видатків загального фонду

    

   203507585,00

   31747265,31

   15,6

    

   Спеціальний фонд

    

          

   Державне управління

   O10000

   112010,95

   1687,00

   1,5

    

   Освіта

   O70000

   1448030,00

   144364,76

   10,0

    

   Охорона здоров’я

   O80000

   682140,00

   206873,78

   30,3

    

   Соціальний захист та соціальне забезпечення

   O90000

   199525,00

   27225,15

   13,6

    

   Житлово-комунальне господарство

   100000

   210000,00

   9208,34

   4,4

    

   Культура i мистецтво

   110000

   232961,00

   33916,10

   14,6

    

   Будiвництво

   150000

   953292,00

    

   0,0

    

   Транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунiкацiї та iнформатика

   170000

   1730000,00

   0,00

   0,0

    

   Видатки на фінансування робіт, пов"язаних з будiвництвом, реконструкцiєю, ремонтом i утриманням автомобiльних дорiг загального користування

   170703

   1730000,00

    

   0,0

    

   Інші послуги пов"язані з економічною діяльнчстю

   180000

   40000,00

   3300,00

   8,3

    

   Цiльовi фонди

   240000

   22114,00

   9365,46

   42,4

    

   Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади

   240900

   22114,00

   9365,46

   42,4

    

   Разом видатків спеціального фонду

    

   5630072,95

   435940,59

   7,7

    

    

            

   Всього видатків

    

   209137657,95

   32183205,90

   15,4

    

   КРЕДИТУВАННЯ

            

   Загальний фонд

            

   Надання державного пiльгового кредиту iндивiдуальним сiльським забудовникам

   250911

   0,00

   0,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Разом загального фонду

    

   0,00

   0,00

    

    

   Спеціальний фонд

            

   Надання пільгового довгострокового кредиту громадянам на будівництво (реконструкцію)  та придбання житла

   250908

   0,00

   0,00

   #ДЕЛ/0!

    

   Повернення кредитів, наданих для кредитування громадян на будівництво (реконструкцію) та придбання житла

   250909

   0,00

   -131,64

   #ДЕЛ/0!

    

   Надання державного пiльгового кредиту iндивiдуальним сiльським забудовникам

   250911

   29694,00

   0,00

   0,0

    

   Повернення коштів, наданих для кредитування індивідуальних сільських забудовників

   250912

   -29694,00

   -7568,00

   25,5

    

   Разом спеціального фонду

    

   0,00

   -7699,64

    

    

   Фінансування бюджету

        

    

    

   Інше внутрішнє фінансування

   203000

   0,00

   0,00

    

    

   Фінансування за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку

   203400

   0,00

   0,00

    

    

   Одержано

   203410

   0,00

   0,00

    

    

   Повернено

   203420

   0,00

   0,00

    

    

   Повернення коштів з депозитів або пред'явлення цінних паперів

   206100

    

   0,00

    

    

   Розміщення коштів на депозитах або придбання цінних паперів

   206200

    

   0,00

    

    

   Інші розрахунки

   208340

    

   -4215590,54

    

    

   На початок періоду

   602100

   13594787,91

   19253493,77

    

    

   На кінець періоду

   602200

   4401080,17

   22121405,76

    

    

    

   Начальник управління                                                                               О.В.Самойліч

  • Промисловість Промисловість

   ПРОМИСЛОВІСТЬ

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-грудень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-грудень 2016 

   січень-грудень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-грудень 2016 

   січень-грудень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   50313,0

   49653,6

   98,3

   З2306,7

   21632,9

   67,0

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   18853,8

   20729,3

   109,9

   4461,4

   4397,7

   98,6

   Разом:

   69366,8

   70382,9

   101,5

   36768,1

   26030,6

   70,8

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-листопад 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-листопд 2016 

   січень-листопад 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-листопад 2016 

   січень-листопад 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   46234,8

   44862,7

   97,0

   29474,7

   19407,3

   65,8

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   17163,5

   19108,1

   111,3

   4384,8

   4397,7

   100,3

   Разом:

   63398,3

   63970,8

   100,9

   33859,5

   23805,0

   70,3

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-жовтень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-жовтень 2016 

   січень-жовтень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-жовтень2016 

   січень-жовтень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   42318,9

   40232,7

   95,1

   28184,4

   17567,3

   62,3

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   15532,4

   17357,2

   111,7

   3947,0

   4185,7

   106,0

   Разом:

   57851,3

   57589,9

   99,5

   32128,4

   21753,0

   67,7

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-вересень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-вересень 2016 

   січень-вересень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-вересень 2016 

   січень-вересень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   37856,3

   35294,5

   93,2

   25794,8

   15305,5

   59,3

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   14084,7

   15400,5

   109,3

   3514,3

   3765,7

   107,2

   Разом:

   51941,6

   50695,0

   97,6

   29309,1

   19071,2

   65,1

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-серпень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-серпень 2016 

   січень-серпень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-серпень 2016 

   січень-серпень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   33564,4

   31783,9

   94,7

   23203,5

   23878,7

   59,8

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   12736

   13757,2

   108,0

   3116

   3239,7

   123,7

   Разом:

   46300,7

   45541,1

   98,4

   26319,9

   17118,4

   65,0

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-липень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-липень 2016 

   січень-липень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-липень 2016 

   січень-липень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   30294,6

   28043,0

   92,6

   21521,7

   12480,8

   58,0

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   11082,3

   11863,9

   107,1

   2780,14

   2845,9

   102,4

   Разом:

   41376,9

   39906,9

   96,4

   24302,2

   15326,7

   63,1

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-червень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-червень 2016 

   січень-червень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-червень 2016

   січень-червень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   26757.8 24151.2 90.3 19188 10710.3 55.8

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   9549.5 10390 108.8 2410.1 2649.4 109.9

   Разом:

   36307.3 34541.2 95.1 21598.1 13359.7 61.9

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-травень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-травень 2016 

   січень-травень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-травень 2016 

   січень-травень2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   22340,2

   19807,0

   88,7

   15908,9

   8932,8

   56,1

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   7655,3

   8617,4

   112,6

   1930,0

   2049,5

   106,2

   Разом:

   29995,5

   28424,4

   94,8

   17838,9

   10982,3

   61,6

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-квітень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-квітень 2016 

   січень-квітень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-квітень 2016 

   січень-квітень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   18392,8

   15047,7

   81,8

   13276,9

   6150,6

   46,3

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   5669,4

   6918,5

   122,0

   1219,7

   1556,2

   127,6

   Разом:

   24062,2

   21966,2

   91.3

   14496,6

   7706,8

   53,2

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-березень 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-березень 2016 

   січень-березень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-березень 2016 

   січень-березень 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   14066.3

   11692.2

   83.1

   9741.4

   4985.7

   51.2

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   4217.4

   5058.3

   119.9

   686

   1030.1

   150.2

   Разом:

   18283.7

   16750.5

   91.6

   10427.4

   6015.8

   57.7

    

   Обсяг реалізованої продукції лісогосподарськими підприємствами
   січень-лютий 2017 року

   № пп

   Назва підприємства

   Обсяг реалізованої продукції, (тис.грн.)

   В т.ч. експорт
   (тис.грн.)

   січень-лютий 2016 

   січень-лютий 2017

   %  2017р. до 2016р.

   січень-лютий 2016 

   січень-лютий 2017

   %  2017р. до 2016р.

   1.

   ДП «Любомльське лісове господарство»

   9304,1

   7285,5

   78,3

   6535,6

   3002,6

   45,9

   2.

   ДП «Прибузьке лісове господарство»

   2437,1

   3146,9

   129,1

   393,2

   533,3

   135,6

   Разом:

   11741,2

   10432,4

   88,9

   6928,8

   3535,9

   51,0

        Відділ регіонального розвитку

   райдержадміністрації

  • Підприємства, установи, організації Підприємства, установи, організації

   Сільськогосподарські підприємства, які здійснюють господарську діяльність на території Любомльського району

    

   Назва

   Адреса, телефон

   Прізвище, ім’я по батькові керівника

   Продукція, що виробляється

   ТзОВ ’’Волинь-Агро’’

   с.Перевали Турійський р-н

   Шум Павло Миколайович

   Зернові та технічні культури

   ТзОВ ’’ЕКОПЕЛ’’

   с.Скиби

   0674320317

   Петренко Петро Филимонович

   Зернові  культури

   СГПП ’’Куснище’

   с.Куснища

   0674188906

   Дем’янчук Наталія Михайлівна

   Зернові

   СВК ’’Забужжя’’

   с.Забужжя

   0506526313

   Хомік Володимир Миколайович

   Свинарство, зернові

   ТзОВ ’’Мрія’’

   с.Зачернеччя

   0962405407

   Гогуля Ніна Олексіївна

   Зернові

   ФГ ’’Олміт’’

   с.Вишнів

   0964562014

   Трофимук Іван Васильович

   Зернові та технічні культури

   ФГ ’’Самлан’’

   с.Вишнів

   0505617369

   Самолюк Сергій Миколайович

   Зернові та технічні

   Культури

   ФГ ’’Михальчук’’

   с.Руда

   0505253989

   Михальчук Степан

   Іванович

   Зернові культури

   ФГ ’’Вест-Фенікс’’

   с.Рівне

   0503780183

   Прилуцький Анатолій Іванович

   Розведення страусів та овець, зернові

   ФГ ’’Фортуна’’

   с.Городне

   0970568323

   Вовкунович Степан Павлович

   Зернові, скотарство

   ФГ ’’Юлка’’

   с.Штунь

   0500756637

   Ляшук Олександр

   Олександрович

   Зернові, скотарство

   ФГ ’’Валентино’’

   с.Скиби

   0966568138

   Капітанюк Іван Петрович

   Зернові

   ТзОВ ’’УкраїнаГолд-Сад’’

   с.Римачі

   0989126770

   Мележик Юрій Олександрович

   Смородина

   ТзОВ ’’УПБ САД’’

   с.Згорани

   0673320234

   Павлюк Віктор Миколайович

   Яблука

   НВО ТзОВ ’’Відродження’’

   с.Бірки

   0999826831

   Козачук Олексадр Сергійович

   Яблука

    

   Провідні суб’єкти господарювання 

   Будівництво

   Любомльське ТзОВ „ Будівельник”

   м. Любомль вул. Дружби, 52

   Директор: Гурко Володимир Григорович

   Основний вид діяльності: Будівництво житлових та нежитлових будівель

   тел. для довідок: 2-47-05, 2-32-25

   ТзОВ «Фірма «Промінь»ЛТД

   м.Любомль, вул. Незалежності 20

   Директор: Габрилевич Валерій Іванович  

   Основний вид діяльності: Будівництво житлових та нежитлових будівель

   тел.:2-39-45,email: Tzovfirmapromin@ukr.net

   ПП «Профелітбуд»

   М.Любомль вул. Ватутіна,6

   Директор: Дзядук Олександр Григорович

   Основний вид діяльності: Будівництво житлових та нежитлових будівель    

   email:  infoldz@ukr.net

   ПП «Профтехмонтаж»

   Любомльський район, с.Згорани вул. Шевченка,3

   Директор: Теребуха Валерій Григорович

   Основний вид діяльності: Будівництво житлових та нежитлових будівель    

   email:  Proftehmontag@i.ua

   Лісогосподарська діяльність

    Державне підприємство „ Любомльське лісове господарство”  

   м. Любомль, вул. Незалежності, 64,

   Директор: Туревич Володимир Сергійович

   Основний вид діяльності: надання допоміжних послуг у лісовому господарстві

   тел.: 2-41-70, email: lisgospluboml@ukr.net

   Державне підприємство „Прибузьке лісове господарство”  

   м. Любомль, вул. Володимирська,102

   Директор: Ющук Григорій Олександрович

   Основний вид діяльності: Лісівництво та інша діяльність у лісовому господарсті

   тел.: 3-51-47, email: prybuzke@ukr.net

   Транспорт

    ТзОВ „ Л-Транс”

   м. Любомль, вул. 1-го Травня,122д

   Директор: Жук Михайло Володимирович 

   Основний вид діяльності: Вантажний автомобільний транспорт  

   тел. 2-38-98  email: Offis.ltrans@gmail.com 

   Торгівля, громадське харчування, надання послуг

   ТзОВ „Надія”

   м. Любомль, вул. Володимирська, 42

   Директор: Шлапа Людмила Іванівна

   Основний вид діяльності: Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами   харчування.

   тел.: 2-31-50, 2-40-03, тел../факс : 2-46-51. email: Nadiya-luboml@ukr.net

   ТзОВ „ Світязь”

   м. Любомль, вул. 1-го Травня, 131А

   Директор: Борисевич Олег Павлович

   Основний вид діяльності: діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщування

   тел.: 2-38-79  email: Dyrektor_svityaz@ukr.net

   ТзОВ „Верніколор”

   м. Любомль, вул.Н. Ужвій  27

   Директор: Самолюк Валентина Степанівна

   Основний вид діяльності: оптова торгівля деревиною, буд матеріалами та санітарно-технічним  обладнанням

   Офіційний дистриб»ютер високоякісних лакофарбових матеріалів провідних виробників Італії

   тел.: 2-39-05, 2-22-79, email: vernicolor@ukr.net

   Виробничо-комерційне підприємство «Олімп»

   М.Любомль вул.Дружби,93

   Директор: Шум Сергій Іванович    

   Основний вид діяльності: Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

   email: Shum_si@ukr.net

   Виробництво

   ПП  «Фолсаж»

   м.Любомль, вул.1-го Травня, 153

   Директор: Веремчук Сергій Віталійович

   Основний вид діяльності: Виробництво тари з пластмас. Займається виготовленням плівки для вакуумного  пакування

   тел.: 2-32-45, email: Folsazh333@gmail.com

   Пекарня ПП Козел Оксани Олексіївни

   М. Любомль вул.Володимирська, 104 тел. 2-38-80

   Основний вид діяльності: виробництво хлібобулочних виробів 

   Тел.: 2-25-02, email: Pekarnya.luboml@gmail.com

  • Економіка Економіка

   Загальний огляд соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2019 року

    

   Лісогосподарськими підприємствами району реалізовано продукції на суму 51.3 млн. грн., що на 8 відсотків більше показників відповідного періоду минулого року, 28.5 відсотка продукції було відправлено на експорт  тоді як за аналогічний період минулого року даний показник складав більше 43 відсотків.

   Підприємництво району сьогодні представляє 99 малих, 5 середніх підприємств та 862 фізичних осіб-підприємців, що на рівні  аналогічного періоду минуло року.

   Завдяки діяльності підприємницького сектору економіки району активно розвиваються в районі такі галузі як промисловість, торгівля, ресторанне господарство, будівництво, агропромисловий комплекс, ринок цілого ряду платних та побутових послуг.

   Стабільно працює ТзОВ «Верніколор» , яке є офіційним дистрибютором високоякісних лакофарбових матеріалів провідних виробників Італії.

   Незмінною позитивною динамікою характеризуються і результати роботи товариства з обмеженою відповідальністю «Л-Транс» по валовому доходу та обсягу наданих послуг. Дане підприємство займається перевезенням вантажів і щомісячно від даного виду діяльності на Волинську митницю надходить в середньому 10 млн. грн. митних платежів. Так за звітний період даним підприємство сплатило до різного роду бюджетів 1.2 млн. грн. податків і зборів, що в розрахунку на одного зайнятого на товаристві працівника це становить 80 тис. грн.

   В 1.8 рази більше, як за відповідний період торік (в діючих цінах) збільшився обсяг реалізованої продукції ПП «Фолсаж», яке виготовляє плівку для вакуумного пакування і за січень-червень поточного року даний показник в сумарному виразі склав майже 4 млн. грн.

   Слід відзначити і роботу пекарні підприємця Козел Оксани Олексіївни, де за добу випікають до 4.5 тис. буханок хліба та 2 тис. штук хлібобулочних виробів, зайнято при цьому 30 працівників.

   Пекарня підприємця Козел О.О. впевнено завойовувала ринок хлібобулочних виробів не тільки у нашому, але у сусідньому Шацькому районі. Асортимент продукції сьогодні нараховує 47 найменувань і постійно продовжує збільшуватись, адже цьому дозволяє проектна потужність об’єкту. Обсяг реалізованої продукції пекарні за 1 півріччя поточного року склав майже 2 млн. грн.

   Найбільш розвиненою серед підприємницьких структур є галузь торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг, де працює 294 магазини, 34 заклади ресторанного господарства, 97суб’єктів підприємницької діяльності надають різного роду платні та побутові послуги. В порівнянні з відповідним періодом минулого року на 27 одиниць зросла кількість магазинів, крім того у смт. Головне відкрито сучасний заклад ресторанного господарства на 120 посадочних місць. Значний обсяг робіт по благоустрою території і відкриттю 14- ти торгових точок після проведеної реконструкції здійснило ТзОВ « Любомль-ринок».

   Пройшов рік від початку роботи міськрайонного центру надання адміністративних послуг у новому модернізованому приміщенні. Загальна кількість видів адмінпослуг, які можна отримати у ЦНАПі збільшилась в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 8 одиниць і складає 82. Для зручності відвідувачів діє електронна черга та є можливість оплачувати послуги через POS-термінал.

   З початку року даним закладом надано населенню 10,2 тис. адміністративних послуг, а це майже на 3.9 тис. послуг більше, як за аналогічний період торік.

   Вишнівська, Рівненська об’єднані територіальні громади є учасниками міжнародного проекту за підтримки Програми «U-LEAD (Ю-ЛІД) Європою» завдяки чому буде облаштовано центри надання адміністративних послуг відповідно до європейських вимог у центрах вказаних громад. Продовжить працювати по даному проекту Любомльська ОТГ по облаштуванню віддалених робочих місць адміністраторів.

   Аналогічну заявку на участь у зазначеній Програмі подала і Головненська ОТГ.

   Бюджет району по доходах загального фонду за січень – червень 2019 року виконаний на120,4 відсотка до уточненого призначення.

   Власних доходів надійшло5417,7 тис. грн., при плановому завданні 4498,1 тис.грн., що на 919,6 тис. грн. більше. Забезпечується виконання всіх запланованих видів доходів та виконання планових показників всіма місцевими бюджетами району.

   В районі проходить сезон заготівлі ягід та грибів. Районна комісія з питань організації заготівель лісових ресурсів розглянула заяви п’яти тимчасових лісокористувачів (підприємціАбрамчукЛ.І., Макарчук Ю.В., Новосад А.В., Склянчук М.М., та Сухоносов О.В.), якими станом на 15.07.2019 року сплачено до місцевих бюджетів збір за спеціальне використання лісових ресурсів в сумі 37,6 тис. грн..

   Обсяг виконаних будівельних робіт за січень–травень 2019 року склав 2,9 млн.грн.

   У житловому будівництві за рахунок власних коштів громадян протягом січня-березня поточного року введено в експлуатацію житла загальною площею 2,6 тис.кв.м.,що становить 32,5% до показника, передбаченого Програмою.

   Обсяг капітальних інвестицій за січень- березень поточного року склав 17,8 млн. грн..

   Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.05.2019 року №231 затверджено 14 інфраструктурних проектів, реалізацію яких передбачено здійснити до кінця поточного року за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний середній ремонт і утримання доріг ЗКМЗ та комунальних.

   Згідно даних філії «Любомльський автодор» на утримання доріг у звітному періоді освоєно 2,4 млн. грн., в т.ч. доріг державного значення- 1.7 млн. грн., а ЗКМЗ - 0,7 млн. грн.

   Після багаторічної перерви продовжено реконструкцію автомобільної дороги державного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин на ділянці, що проходить повз населені пункти Хворостів, Підгородне, Машів (км 478+000 – км 482+100), на які розпорядженням КМУ від 06.02.2019 р. № 130-р передбачено фінансування у розмірі 80 млн. грн. в результаті буде введено в експлуатацію 4,1 км дороги.

   У поточному році буде завершено поточний  дрібний ремонт комунальної дороги «Сокіл-Борове» (будівництво насипу дорожного покриття), загальною протяжністю 4.2 км

   По поточному дрібному ремонту автомобільних доріг місцевого значення передбачено реалізувати 9 інфраструктурних проектів.

   Продовжуються роботи і у напрямку будівництва, реконструкції, капітального і поточного ремонту та експлуатаційного утримання доріг комунальної власності за кошти місцевих бюджетів.

   По Любомльській ОТГ за кошти місцевого бюджету проведено поточний ремонт вул. Л. Українки у с. Підгородно (200.0 тис. грн.). До кінця поточного року заплановано здійснити поточний середній ремонт вул. Дружби у с. Куснище, де передбачається освоїти 773 тис. грн. (в т.ч. 200 тис. грн. із місцевого бюджету) та 160 тис. грн. планується освоїти на поточний ремонт комунальних вулиць та доріг у с. Почапи.

   Що стосується реалізації інших інвестиційних проектів, то продовжиться реалізація слідуючих проектів:

   - «Школа на 600 місць в смт. Головно, Любомльського району Волинської області» та «Капітальний ремонт стаціонарно-лікувального відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян та інвалідів району по вул. Прикордонників, 68 в с. Гуща Любомського району Волинськоїобласті» буде здійснюватись за кошти Державного фонду регіонального розвитку та спів фінансування з місцевих бюджетів. У поточному році передбачається фінансування в сумі відповідно 16.056 і 4.423 млн. грн. в т.ч. 1.5 та 1.0 млн. грн. – це кошти місцевого бюджету). Кошти почнуть надходити на початку серпня поточного року.

   - «Реконструкція пришкільного інтернату Забузької ЗОШ під амбулаторію ЗПСМ, договірною ціною майже 10.3 млн. грн., кошти, які вже виділив Світовий банк реконструкції і розвитку складають 4,4 млн. грн. Станом на сьогодні акти виконаних робіт здані на суму майже 1.5 млн. грн.  Рівненська ОТГ спрямувала 404 тис. грн. на облаштування приміщення під квартиру для медичних працівників амбулаторії загальної практики сімейної медицини (75 відсотків яких вже освоєно);

   - будівництво Вишнівської амбулаторії загальної практики, загальною кошторисною вартістю 4990.534 тис. грн., яке проводиться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості і співфінансування з місцевого бюджету. Касові видатки на звітну дату склали 1.3 млн. грн. Крім того на даному об’єкті передбачено освоїти 468 тис. грн. коштів місцевого бюджету (освоєно 68 відсотків). Роботи планують завершити до кінця поточного року. У поточному році за кошти даного виду субвенції придбано автомобіль швидкої допомоги для Вишнівської амбулаторії ЗПСМ, загальною кошторисною вартістю 499.5 тис. грн.

   Проаналізувавши перелік інвестиційних проектів, які сформовані ОТГ для реалізації за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури: 24.9 відсотка займає придбання спецтехніки і 75.1 відсотка коштів піде на реалізації різного роду інвестиційних проектів по новому будівництву, капітальному ремонту і реконструкції об’єктів бюджетної сфери району.Станом на 01.07.2019 року вже надійшло 33.4 відсотка до передбаченої суми (12,3 млн. грн.).

   Вишнівська ОТГ реалізую проект по будівництву рекреаційної зони з влаштуванням моторик – парку на вул.Незалежності, 81 в с.Вишнів Любомльського району Волинської області (300,0 тис.грн.). Де рахунок коштів державного і місцевих бюджетів.(включаючи благоустрій території з облаштуванням зупинки) передбачається освоїти 911 тис. грн;

   Відповідними розпорядженнями Кабінету Міністрів України району спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій на загальну суму 2935,7 тис. грн., яка спрямована місцевим бюджетам району, зокрема: найбільше 38,7% коштів отримала Любомль ОТГ, інші ОТГ в межах від 10.2% до 18.4 відсотка, найменше коштів надійшло на об’єкти, які фінансуються за кошти обласного бюджету – 2,4%.

   Серед найбільших проектів:

   - Реконструкція системи опалення Зачернецької загальноосвітньої школи I—III ступенів Любомльсьокої районної ради Волинської області по вул. Шкільна, 2 (300,0 тис.грн.);

   - Нове будівництво рекреаційної зони з влаштуванням моторик – парку на вул.Незалежності, 81 в с.ВишнівЛюбомльського району Волинської області (300,0 тис.грн.). На даному об’єкті за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів передбачається освоїти 911 тис. грн.(включаючи благоустрій території з облаштуванням зупинки);

   - Капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) Любомльського закладу загальної середньої освіти I—III ступенів № 3 Любомльської міської ради Волинської області (300,0 тис.грн.);

   - Капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) Любомльського НВК“ЗЗСО I—III ступенів — гімназія” імені Наталії Ужвій по вул. Шкільна, 3 Любомльської міської ради (200,0 тис.грн.);

   - Реконструкція парку м. Любомль у Волинськійобласті по вул. Богдана Хмельницького (500,0 тис.грн.);

   - Капітальний ремонт учбового корпусу навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа I—III ступеня — дитячий садочок” с. Рівне Любомльського району Волинської області (400,0 тис.грн.);

   - Капітальний ремонт спортивного залу Нудиженського НВК “Загальноосвітня школа I—III ступенів — дошкільнийнавчальний заклад” по вул. Центральна, 21 у с. Нудиже Головненської селищної ради Волинської області (460,7 тис.грн.);

   - Капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) в Згоранській ЗОШ I—III ст. по вул. Шевченка, 63 у с. Згорани Любомльського району Волинської області (100,0 тис.грн.).

   По програмі «Шкільний автобус» за кошти державного і співфінансування з місцевих бюджетів для закладів освіти Вишнівської і Любомльської ОТГ передбачено придбати два шкільних автобуси на загальну суму майже 4.2 млн. грн., один з яких по Любомльській ОТГ буде обладнаний місцями для дітей з особливими потребами.

   8 інвестпроектів буде реалізовано за кошти обласного бюджету в сумі 2.1 млн. грн.

   У рамках освітнього проекту «Нова українська школа» із державного і місцевого бюджетів (спів фінансування 10%) у 2019 році виділено 2.0 млн. грн. для закладів освіти району по впровадженню нової системи освіти. Касові видатки станом на 01.07.2019 року складають 188.7 тис. грн.

   За рахунок відповідної субвенції з державного бюджету передбачено облаштувати санітарні кімнати у навчальних закладах сіл Римачі, Сильно і Ясне, де в загальному буде освоєно 2.8 млн. грн., крім того 10 відсотків ще дофінансують із місцевих бюджетів.

   Бюджетом розвитку об’єднаних територіальних громад району на поточний рік передбачено освоїти понад 29,0 млн. грн.,(ці кошти будуть спрямовуватись на реалізацію різного роду інвестпроектів та зміцнення матеріально-технічної бази підвідомчих закладів бюджетної сфери на звітну дату вже освоєно більше 8,0 млн. грн.

   У червні поточного року було введено в експлуатацію «Нове будівництво адміністративного будинку сільської ради по вул.Незалежності,80 в с. Вишнів Любомльського району Волинської області» загальною кошторисною вартістю майже 8.6 млн. грн.

   Для потреб комунального господарства Вишнівською ОТГ придбано асенізаторський автомобіль, загальною вартістю більше 1 млн. грн..(1.069 млн. грн.)

   Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медичної допомоги Любомльської районної ради» укладено договір з Національною службою здоров’я України. Станом на 01.07.2019 року з громадянами підписано 31,9 тисяч декларацій, що становить 82 відсотки від загальної кількості населення району.

   За 1 півріччя 2019 року медична субвенція КНП «Любомльського ТМО Любомльської районної ради профінансована на 98,3%.

   У звітному періоді виділені кошти в сумі 1830,0 тис.грн. з районного та бюджетів ОТГ КНП «Любомльського ТМО, з яких 21%( 382.9 тис. грн.) направлено на погашення заборгованості по зарплаті( районний бюджет), інші на оплату енергоносіїв (25.4%) і реалізацію програм медичної галузі.

   Експорт товаріву січні–березні поточного року становив 405,9 тис.дол. США, імпорт – 1,1 млн.дол. В порівнянні із відповідним періодом минулого року експорт у 1 кварталі поточного року скоротився на 45,5%, імпорт зріс в 2,1 раза.

   Експортували деревину і вироби з неї та меблі, імпортували – переважно засоби наземного транспорту, крім залізничного, продукцію хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, механічні пристрої, пластмаси, полімерні матеріали.

   Основними партнерами району були країни Європейського Союзу, на які припало 86,7% експорту товарів та 91,8% імпорту.

   Роздрібний товарооборот підприємств роздрібної торгівлі в районі у січні–березні 2019 року склав 103,3 млн. грн.

   Автотранспортом спеціалізованих підприємств району, які займаються комерційними перевезеннями вантажів на постійній основі, (без урахування перевезень фізичними особами-підприємцями), перевезено 31,2тис.тонн, що майже в 4 рази більше, ніж за відповідний період минулого року.

   Середньомісячна заробітна плата штатних працівників Любомльського району у першому кварталі поточного року становила 6935 грн.,що майже в 1,7 рази вище рівня законодавчо встановленої мінімальної зарплати.

   Заборгованість із виплати заробітної плати по економічно-активних підприємствах району на звітну дату відсутня.

   Постійна увага в районі приділяється покращенню побутових умов найбільш незахищених верств населення району.

   Протягом І півріччя 2019 року виплачувались державні допомоги сім’ям з дітьми, сума нарахованих допомог склала понад 36,2 млн. грн.

   Порівняно з минулими роками середній розмір державної соціальної допомоги збільшився, тому що більшість одержувачів, а саме 61 %– це багатодітні родини

   Середній розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям у червні 2019року склав 5326 грн.

            Запроваджено новий вид соціальної допомоги- відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років- «муніципальна няня». Станом на 01.07.2019 року за данною допомогою звернулось 6 громадян, сума виплачених коштів склала 26,0 тис.грн.

    За призначенням житлових субсидій звернулось 2350 громадян.

   Готівкову субсидію для відшкодування витрат для придбання твердого пічного побутового палива та скрапленого газу та субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено відповідно 1895 та 1919 громадянам району на 7,1 і 0.6 млн.грн.

   Середній розмір готівкової субсидії в червні місяці склав 3210,84 грн., порівняно з минулим роком збільшився майже на 7 відсотків.

   Відшкодування витрат за надані пільги здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету. Загальний обсяг субвенції з державного бюджету для надання пільг на 2019 рік затверджено у сумі 4,9 млн. грн.

   Пільгами по оплаті за житлово-комунальні послуги в районі станом на 01.07.2019 року скористалися понад 3000 громадян різних категорій. Сума нарахованих з початку року пільг становить 833,6 тис. грн., яку в повному обсязі профінансовано, заборгованість відсутня.

   Призначено пільг для придбання твердого палива та скрапленого газу на суму понад 2.5млн. грн.

   На звітну дату в районі нараховувалось 9251 пенсіонер, їх кількість в порівнянні з минулим роком зменшилась на 138 осіб.

   Середньомісячний розмір пенсії на 01.07.2019 року склав 2072,51 грн. і збільшився до відповідного показника на звітну дату торік на 12,4 відсотка (228,21 грн.)

   Фінансування пенсійних виплат протягом звітного періоду проведено на суму 100,5 млн. грн., 3194 пенсіонери скористались правом на отримання пенсійних виплат через банківські установи,що дозволило скоротити видатки Пенсійного фонду на оплату послуг підприємств поштового зв’язку та додатково спрямувати на виплату пенсій майже 0,5 млн. грн.

   Чисельність населення району за оцінкою на 1 травня 2019 року становила 38,8 тис. осіб. Протягом січня-квітня народилось 126 дітей, зареєстровано смерть 200 осіб. Однак обсяг природного скорочення в порівнянні з відповідним періодом минулого року зменшився на 16,9%.

   За 6 місяців поточного року із 1003 незайнятих осіб, які скористались послугами Любомльської районної філії Волинського ОЦЗ, статус безробітного отримали 710 осіб.

   Чисельність громадян працевлаштованих за направленням філії становила 391 особу. Рівень працевлаштування безробітних громадян склав 39 %.

   З початку року трьом громадянам району виплачено одноразову допомогу для відкриття власної справи на загальну суму 85,1 тис.грн.

   У поточному році в роботу служби зайнятості введений інститут кар’єрного радника, основні зусилля якого направлені на працевлаштування клієнта, а не на супровід безробітних шляхом виплати матеріальної допомоги.

   У червні  місяці поточного року середній розмір виплаченої допомоги по безробіттю становив 2421 грн., що на 42 відсотки нижче законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати.

   На одне вільне робоче місце (вакантну посаду) на кінець червня претендувало 7 осіб.

   В результаті  проведеного процесу децентралізації в районі функціонує чотири добровільно об’єднані територіальні громади. Загальний відсоток охоплення місцевих рад району процесом децентралізації становить 87,5, тоді як по області даний показник складає 54,6%.

   Враховуючи рейтинг створених 50 об’єднаних територіальних громад області за перше півріччя поточного року, який оцінений по чотирьох показниках (обсяги  власних доходів і  капітальних видатків на1 жителя, питома вага видатків на утримання апарату у власних ресурсах та рівень дотаційності) визначено 5 місце для  Рівненської ОТГ , а 9,23 і 48 відповідно для Вишнівської, Любомльської і Головненської ОТГ.

   Хворостівська і Зачернецька сільські ради прийняли рішення про приєднання до Любомльської міської ради, яка надала на це  свою згоду, розпорядженням Кабінету Міністрів України затверджені зміни до перспективного плану. Що ж стосується Згоранської сільської ради, то відповідно до діючого перспективного плану їх приєднають до Головненської ОТГ.

    

    

    

   ПРОГРАМА

    ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЛЮБОМЛЬСЬКОГО РАЙОНУ НА  2019- 2020  РОКИ

   (ЗАВАНТАЖИТИ)

    

    

   СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ОБЛАСТІ У 2018 РОЦІ

    

   Повідомлення Головного управління статистики у Волинській області

    

   НАСЕЛЕННЯ

    Чисельність наявного населення області, за оцінкою, на 1 грудня 2018р. становила 1035,9 тис. осіб. Упродовж січня–листопада кількість жителів зменшилась на 2590 осіб.

    Порівняно з січнем–листопадом 2017р. обсяг природного скорочення збільшився на 484 особи.

    Кількість живонароджених у січні–листопаді становила 10520 дітей, померлих – 12469 осіб.

    

   РИНОК ПРАЦІ

    За даними обласного центру зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних на кінець грудня 2018р. становила 7,8 тис. осіб, з них 60,7% – жінки, 35,7% – молодь у віці до 35 років. Кількість безробітних як у міських поселеннях, так і в сільській місцевості за грудень збільшилась відповідно на 4,4% та 23,0% і на кінець року становила 4,6 тис. та 3,2 тис. осіб.

    Рівень зареєстрованого безробіття на кінець грудня становив 1,2% населення працездатного віку, рік тому – 1,3%. Зазначений показник був нижчим серед чоловіків в порівнянні з жінками – 1,0% проти 1,5%, а також у мешканців сільських населених пунктів порівняно з міськими поселеннями – 1,1% проти 1,4%. 

    Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю у грудні, склала 5,5 тис. осіб. Середній розмір виплаченої допомоги становив 2577 грн, що дорівнює 69,2% законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (3723 грн).

    Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, за грудень зменшилась на 794, або на 23,5%, і на кінець місяця становила 2582 одиниці.

    За професійними групами найбільший попит спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом, працівників сфери торгівлі та послуг, робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устатковання, складання устатковання та машин (по п’ятій частині від загальної кількості заявлених вакансій на кожну з перелічених вище груп), а найменший – на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (1,1%).  

    Навантаження зареєстрованих безробітних на одну вакансію становило 3 особи, місяць тому – 2 особи.

    

   ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ

    Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій області (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) становила 7324 грн, що на 25,2% більше, ніж у 2017р. (в Україні – 8865 грн і на 24,8% більше). За рівнем зарплати Волинь випередила Кіровоградську, Тернопільську, Херсонську, Чернівецьку та Чернігівську області.  

    Найбільш оплачуваною була робота працівників, зайнятих у виробництві меблів, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань, у сферах державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування і фінансової та страхової діяльності, де заробітна плата перевищила середній показник по області в 1,8–1,5 раза.

    Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався у сферах тимчасового розміщування й організації харчування, виробництва шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 68,8% від середнього рівня по економіці.

    Індекс реальної заробітної плати порівняно з 2017р. становив 112,7% (в Україні – 112,5%).

    Впродовж грудня загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилась на 37,9% і на 1 січня 2019р. становила 17,7 млн.грн, що дорівнює 1,2% фонду оплати праці, нарахованого за грудень 2018р.

    Кількість працівників, які вчасно не отримали заробітну плату, становила 3,2 тис. волинян, або 1,9% від середньооблікової кількості штатних працівників, зайнятих в економіці. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому 5516 грн. 

    

   СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

    Субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у 2018р. призначено 180,7 тис. домогосподарств, із них у міських поселеннях – 107,5 тис., у сільській місцевості – 73,2 тис. домогосподарств.

    Сума субсидій, призначених домогосподарствам, становила 78,8 млн.грн, з неї в міських поселеннях – 48,2 млн.грн, у сільській місцевості – 30,6 млн.грн.

    Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у грудні дорівнював 1050,2 грн (у грудні 2017р. – 1384,8 грн).

    Крім того, 28,8 тис. домогосподарств було призначено субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, з них у міських поселеннях – 4,0 тис. домогосподарств, у сільській місцевості – 24,8 тис. домогосподарств.

    Середній розмір призначеної у грудні субсидії цього виду на одне домогосподарство становив 2671,1 грн (у грудні 2017р.– 2577,6 грн).

    Сума субсидій готівкою, отриманих домогосподарствами на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, у 2018р. сягнула 99,8 млн.грн.

    За житло та комунальні послуги волиняни сплатили (враховуючи погашення боргів попередніх років) 1433,8 млн.грн, або 82,5% нарахованих за цей період сум, за постачання електричної енергії – 758,0 млн.грн.

    На кінець грудня 2018р. заборгованість населення зі сплати за постачання природного газу становила 539,8 млн.грн, за централізоване опалення та постачання гарячої води – 86,2 млн.грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 27,0 млн.грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 25,0 млн.грн, за вивезення побутових відходів – 7,1 млн.грн, за постачання електричної енергії – 92,0 млн.грн.

    

   СПОЖИВЧІ ЦІНИ

    Індекс споживчих цін (індекс інфляції) в області становив 109,9%, в Україні – 109,8% (за 2017р. – 114,6% та 113,7% відповідно).

    Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищились на 7,5%. Найбільше подорожчали хліб, овочі, пшеничне борошно на 28,6–24,6%. Зросли ціни на макаронні вироби, сметану, рибу та продукти з риби, молоко, кондитерські вироби з борошна, м'ясо птиці, масло, кисломолочну продукцію, сири, свинину – на 14,4–5,4%. В той же час знизилиcь ціни на гречані крупи, фрукти, яйця, сало, цукор на 23,0–9,8%.

    Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 13,4% відбулося за рахунок підвищення тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій на 28,6%, природний газ – на 22,9%, гарячу воду, опалення – на 19,8%, каналізацію – на 15,0%, водопостачання – на 12,8%.

    Зростання цін в сфері охорони здоров’я на 10,6% відбулося внаслідок подорожчання послуг лікарень на 28,4%, амбулаторних послуг – на 11,0%, фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання – на 8,2%.

    Підвищення цін на транспорт у цілому на 12,2% зумовлено подорожчанням проїзду в автодорожньому пасажирському транспорті на 31,0%, в залізничному пасажирському транспорті – на 26,1%, палива та мастил – на 9,9%.

    У сфері зв’язку ціни зросли на 12,2% за рахунок подорожчання поштових послуг в 1,8 раза, підвищення абонентної плати за користування мобільним зв'язком на 22,4%, місцевим телефонним зв’язком – на 22,0%, мережею Інтернет – на 5,6%.

    Зростання вартості послуг освіти на 18,4% пов’язано з підвищенням плати за перебування дітей у дошкільних закладах на 22,8%, за навчання у вищих навчальних закладах – на 18,6%, на курсах іноземних мов – на 8,6%.

    

   ПРОМИСЛОВІСТЬ

    Індекс промислової продукції за підсумками року становив 102,3%, у т.ч. у добувній промисловості та розробленні кар’єрів – 92,1%, у переробній – 102,5%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 101,8%.

    У переробній промисловості досягнуто приросту у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин та устатковання, виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, коксу та продуктів нафтоперероблення, хімічних речовин і хімічної продукції на 18,4 – 0,9%. У виробництві харчових продуктів, напоїв зберігся рівень виробництва 2017р.

    Підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 30,9 млрд.грн, або 29,7 тис.грн у розрахунку на одну особу.

    

   СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

    За попередніми даними, у 2018р. порівняно з 2017р. індекс сільськогосподарської продукції становив 103,1%, у т.ч. у сільськогосподарських підприємствах – 110,8%, у господарствах населення – 97,7%.

    Індекс продукції рослинництва становив 106,7%, у т.ч. в аграрних підприємствах – 117,8%, господарствах населення – 99,4%.

    У 2018р. зібрано 1233,5 тис.т зернових та зернобобових культур у масі після доробки, що на 5,9% більше порівняно з 2017р. Це рекордний за останні роки урожай. Середня врожайність зерна становила 42,0 ц з га (на 4,7% більше).

    Виробництво буряку цукрового фабричного (522,2 тис.т) зменшилося на 15,8% (за рахунок скорочення зібраної площі на 13,5% та зниження урожайності на 2,7%).

    Урожай ріпаку і кользи (136,4 тис.т) збільшився на 38,1%, що зумовлено збільшенням площі його збирання у 1,5 раза при урожайності 32,2 ц з га. Виробництво сої (99,9 тис.т) на 21,9% вище врожаю 2017р.

    Обсяг виробництва соняшнику становив 69,5 тис.т, що в 1,8 раза більше, ніж у 2017р. Вирощують цю культуру переважно у сільськогосподарських підприємствах.

    Господарствами усіх категорій зібрано 1164,5 тис.т картоплі (на 2,2% більше, ніж у 2017р.), 280,2 тис.т культур овочевих (на 7,4% менше), 42,9 тис.т культур плодових та ягідних (на 16,3% більше).

    Індекс продукції тваринництва становив 97,9%, у т.ч. у сільськогосподарських підприємствах – 101,4%, господарствах населення – 95,1%.

    Господарствами усіх категорій реалізовано на забій 162,1 тис.т худоби та птиці (у живій масі), що на 1,3% менше 2017р., вироблено 390,8 тис.т молока (на 5,1% менше) та 202,9 млн.шт яєць (на 0,2% більше).

    Частка господарств населення в загальному виробництві цих продуктів тваринництва складала відповідно 35,2%, 77,7% та 88,4%.

    За попередніми розрахунками, на 1 січня 2019р. загальна кількість великої рогатої худоби склала 137,3 тис.голів (на 0,7% менше, ніж на 1 січня 2018р.), у т.ч. корів – 91,8 тис. голів (на 0,2% більше), свиней – 285,5 тис. голів (на 9,5% менше), овець і кіз – 16,3 тис. голів (на 4,1% менше), птиці всіх видів – 7,4 млн. голів (на 5,9% менше). У господарствах населення утримувалось 67,3% загальної кількості великої рогатої худоби, у т.ч. корів – 79,3%; свиней – 71,5%, овець і кіз – 92,6%, птиці всіх видів – 39,6%.

    

   БУДІВНИЦТВО

    Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) становив 1787,8 млн.грн. Індекс будівельної продукції порівняно з 2017р. склав 97,9%.

    Будівництво будівель скоротилось на 14,0% (у т.ч. житлових – на 3,3%, нежитлових – на 19,6%), інженерних споруд – зросло на 19,1%.

    На спорудженні будівель виконано 56,0% усіх робіт, решта – на будівництві інженерних споруд.

    Нове будівництво, реконструкція та технічне переоснащення становили 69,9% від загального обсягу виробленої будівельної продукції, капітальний і поточний ремонти – 24,0% та 6,1% відповідно.

    Будівельники м.Луцька та Луцького району забезпечили 82,4% всього обсягу виробленої будівельної продукції.

    

   ЗОВНІШНЯ ТОРГІВЛЯ ТОВАРАМИ

    Експорт товарів у січні–листопаді порівняно з відповідним періодом 2017р. збільшився на 9,9% і становив 695,4 млн.дол. США, імпорт – на 6,7% і складав 1318,5 млн.дол. Від’ємне сальдо дорівнювало 623,1 млн.дол.

    У загальному обсязі експорту товарів переважали машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання, деревина і вироби з деревини, меблі, недорогоцінні метали та вироби з них, текстильні матеріали та вироби, продукти рослинного походження, живі тварини; продукти тваринного походження.

    Основу товарної структури імпорту складали палива мінеральні; нафта і продукти її перегонки, машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання, засоби наземного транспорту, крім залізничного, пластмаси, полімерні матеріали, каучук, гума, недорогоцінні метали та вироби з них, продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, текстильні матеріали та текстильні вироби, живі тварини; продукти тваринного походження.

    Основними партнерами в експортно-імпортних операціях були країни Європейського Союзу (ЄС), на які припадало 78,2% загального обсягу експорту та 57,7% імпорту товарів.

    Серед країн ЄС значними були обсяги торгівельних операцій з Німеччиною, Польщею, Нідерландами, Угорщиною та Литвою.

    

   ВНУТРІШНЯ ТОРГІВЛЯ

    Оборот роздрібної торгівлі, який включає дані щодо роздрібного товарообороту підприємств (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, становив 16,3 млрд.грн, що у порівнянних цінах на 2,4% більше обсягу 2017р.

    Роздрібний товарооборот підприємств роздрібної торгівлі (юридичних осіб) склав 10,3 млрд.грн, що у порівнянних цінах на 3,1% більше обсягу 2017р.

   ТРАНСПОРТ

    Автомобільним транспортом перевезено 5,1 млн.т вантажів та виконано вантажооборот обсягом 1,8 млрд.ткм, що відповідно на 9,6% та 17,1% більше, ніж рік тому. Підприємства автотранспорту перевезли майже три чверті загального обсягу вантажів, решту – фізичні особи-підприємці.

    Усіма видами транспорту (крім залізниці) виконано пасажирооборот обсягом 2,2 млрд.пас.км та перевезено 101,0 млн. пасажирів, що відповідно на 8,3% більше та на 2,2% менше ніж у 2017р.

    Послугами автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) скористалося 69,1 млн. пасажирів, що на 6,8% менше від обсягів перевезень пасажирів у 2017р., міського електротранспорту – 31,9 млн. пасажирів, що на 9,4% більше.

    Крім того, залізничними станціями області (за попередніми даними) відправлено 1,1 млн.т вантажів та 2,2 млн. пасажирів, що відповідно на 5,8% більше та на 8,0% менше обсягів 2017р.

    

    

    

  • Житлово-комунальне господарство Житлово-комунальне господарство
    

   Список забудовників Любомльського району, які бажають одержати кредит по цільовій програмі "Власний дім" (завантажити)

   Про особливості надання послуги з управління багатоквартирним житловим будинком (завантажити)

   Перелік багатоквартирних житлових будинків м.Любомль, які передбачається включити до конкурсу з надання  послуги з управління житловим будинком (завантажити)   

   Чому варто вибрати саме Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

    

   ОСМД, ОСББ, ТСББ, або як його називають європейці — кондоминиум, а не ЖЕК?

   Переваги ОСББ :
   - самостійна участь у формуванні свого бюджету;
   - визначення об'ємів внесків на зміст будинку;
   - вибір представників робочих спеціальностей, які робитимуть ремонтні роботи; підрядників (вивезення сміття, дезинфекція і ін.) і умови роботи з ними, вплив на якість послуг, що робляться ними, самостійне визначення черговості робіт по поточному ремонту будинку.

   В результаті:
   1. Підвищується зацікавленість, відповідальність і, як наслідок, ефективність управління загальною власністю, покращується житлово-комунальне обслуговування.
   2. Колишній власник зобов’язаний взяти участь в першому після приватизації капітальному ремонті будинку — створення ОСББ «притягає» з місцевого і державного бюджетів засоби на капітальний ремонт будинку.
   3. З ОСББ співвласники будинку набувають повноцінного представника своїх інтересів, як перед державними органами, так і перед комунальними службами і іншими юрособами.
   4. ОСББ гарантоване отримання прибудинкової території у власність, або в оренду. Це позбавить від неприємностей при несанкціонованому будівництві на прибудинковій території передбачених місцевою владою будов в процесі ущільнення забудови.
   5. Залучення додаткового доходу на зміст будинку з джерел, які раніше не були задіяні або ж «поглиналися» ЖЕК (оренда підвалів, послуги телефонної, телевізійної і інтернет-зв’язки, парковка у дворі та інше).

  • Державний реєстр виборців Державний реєстр виборців

   Державний реєстр виборців – гарантія вашого волевиявлення!!!

   Невід’ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу. Неодмінний обов’язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право, в тому числі, і через діючі державні органи.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців створений у 2007 році у відповідності до ч.6 ст.33, ч.5 ст.34 Закону України «Про Державний реєстр виборців», на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 26.06.07 р. № 868, від 18.07.07 р. № 943. Розпорядженням голови Любомльської РДА від 01.09.2010 р. № 185 затверджено Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської РДА є підрозділом апарату районної державної адміністрації, підзвітний і підконтрольний адміністрації, працює під безпосереднім керівництвом керівника апарату РДА, діє у відповідності з Положенням про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської РДА.

   Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, голови районної державної адміністрації, регіонального органу адміністрування Державного реєстру виборців, а також Положенням про відділ.

   У своїй роботі відділ ведення Державного реєстру виборців Броварської РДА використовує автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему (АІТС «ДРВ»), яка призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів у відповідності до вимог ст.70 Конституції України. Реєстр ведеться в електронній формі з єдиною базою даних, яка містить персональні дані усіх виборців України.

   Основними завданнями відділу ведення Реєстру є: ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території району; складання та уточнення списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, сільських та селищних голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів

   Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою:

   вул.Незалежності, 23, м.Любомль, Любомльський р-н, Волинська обл., 44300

   Контактні телефони: (03377) 2-31-93, 2-23-80

   Факс: (03377) 2-31-93

   e-mail: vvdrv@lbmadm.gov.ua

   Графік роботи відділу:

    

   понеділок – четвер      з 8.00 до 17.15;

   п’ятниця –                    з 8.00 до 16.00;

   перерва на обід              з 13.00 до 14.00;

   субота, неділя – вихідні

    

    

    

    

   Особовий склад відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської РДА:

   начальник – Капустян Олег Олександрович;

   головний спеціаліст – Матвійчук Людмила Анатоліївна;

   провідний спеціаліст – Саць Оксана Володимирівна

   Звичайні виборчі дільниці Любомльського району, утворені на постійній основі

   Номер одномандатного виборчого округу на постійній основі

   Кількість постійних дільниць

   Номери постійних виборчих дільниць

   19

   65

   070589-070653

   Постійні виборчі дільниці округу на карті

   https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_dvk&pid100=7&pf5271=19&prejim=3

   Статті

   Шановні виборці Любомльщини!

   Створення якісного Державного реєстру виборців – це важливий крок для України як демократичної держави, яка прагне інтегруватись у світову спільноту, оскільки дозволить усім виборцям здійснити своє волевиявлення, обмежить можливість маніпулювання під час голосування та виявить достовірний рейтинг довіри виборців до претендентів на обрання.

   Звертаюсь до мешканців Любомльського району з переконливим проханням: не залишайтесь осторонь, уважно перевірте свої особисті дані, оскільки їх достовірність впливає на права кожного із нас. З боку держави затрачено чимало зусиль, бюджетних коштів, щоб створити ефективну систему обліку виборців. Але без активності самих виборців по уточненню своїх персональних даних це може бути дорогою з одностороннім рухом.

   Ознайомитись зі своїм записом в Реєстрі і при необхідності внести зміни до своїх персональних даних можна прямо зараз, не очікуючи наступних виборів. Тож, запрошую виборців краю скористатися своїм правом та перевірити достовірність власних персональних даних.

   З повагою, начальник відділу ведення

   Державного реєстру виборців апарату

   Любомльської РДА Олег Капустян

   Особистий кабінет виборця: перевір свої персональні дані у Державному реєстрі виборців не виходячи з дому

   Шановні виборці!

   Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця», де кожен, хто досягнув вісімнадцятирічного віку, може перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього необхідно зайти на офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців та пройти нескладний процес реєстрації, вказавши ПІБ, дату народження, адресу власної електронної скриньки, яка буде використовуватись як ім’я користувача для входу в систему, та пароль. Прізвище, ім’я, по батькові та дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми при формуванні запитів до бази даних. Тому вказуйте достовірні дані про себе (відповідно до вашого паспорта). Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит, відповідь на який буде надіслано на вашу електронну пошту через 2-3 робочі дні. У повідомленні буде зазначено чи включені ви до Державного реєстру виборців та де знаходиться ваша виборча дільниця.

   У разі невключення до Державного реєстру виборців вам необхідно звернутися до відділу ведення Реєстру за своїм зареєстрованим місцем проживання, де за пред’явлення відповідних документів (паспорта) та заяви вас включать до Реєстру виборців.

   Варто наголосити, що користувач несе персональну відповідальність за достовірність даних та зловживання даним ресурсом. Адміністратори сайту зобов’язуються обробляти персональні дані виборця в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.

   Якщо у вас виникли питання щодо виправлення виявлених неточностей та функціонування вищевказаного програмного ресурсу звертайтеся до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської райдержадміністрації за адресою: м. Любомль, вул. Незалежності, 23 (2-й поверх приміщення райради, каб. 207, 208), телефон 2-23-80.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців

   апарату райдержадміністрації

    

   Порядок звернення виборця за власною ініціативою до органу ведення Державного реєстру виборців щодо зміни його персональних даних

   Кожен виборець у разі зміни його персональних даних, зазначених у частині першій статті 6 та пунктах 1 і 4 частини першої статті 7 Закону України «Про Державний реєстр виборців», може особисто звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру.

   Виборець, який постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу.

   Виборець, який проживає чи перебуває за межами України, звертається із заявою до відповідної закордонної дипломатичної установи України, яка невідкладно передає заяву разом з документами (їх копіями), що додаються до неї, органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

   У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою заяву, до якої додаються документи (копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.

   Зразки заяв:

    

   Порядок звернення громадян

   Зразки та форми документів

   "Закон України "Про Державний реєстр виборців"

   Положення про відділ ведення ДРВ

   Звіт про діяльність відділу ведення ДРВ

   "Парламентські вибори 2012"

   Шановні жителі Любомльського району!
   Для перевірки та уточнення персональних даних у списках виборців вам необхідно звернутись у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації. ПРИ СОБІ МАТИ ПАСПОРТ.

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Шановні виборці! Не будьте байдужими та не упустіть нагоду скористатись своїм виборчим правом

   Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації (далі – ВВ ДРВ) доводить до вашого відома, що згідно Указу Президента України № 690/2014 від 27 серпня 2014 року «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів»  26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Виборча кампанія стартувала 28 серпня 2014 року. Цього ж дня відбудуться і позачергові вибори Любомльського міського голови, призначені Постановою Верховної Ради України № 1345-VII від 17 червня 2014 року.

   З метою виготовлення якісних списків виборців та своєчасного внесення змін до персональних даних виборця, виборчої адреси, включення до реєстру, тимчасової зміни місця голосування, звертаємось до Вас, шановні вибоці, з проханням відвідати ВВ ДРВ, у разі необхідності до 19 жовтня 2014 року за адресою: м.Любомль, вул. Незалежності, 23, 2-й поверх приміщення Любомльської районної ради (кабінети 207, 208).

   Довідки за телефоном  2-23-80.

   Отож, шановні виборці! Відділ ведення ДРВ закликає Вас не бути байдужими та не упустити нагоду скористатися своїм виборчим правом.     

   До уваги виборців!

   Календарний план основних організаційних заходів з підготовки проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року. ( http://www.cvk.gov.ua/vnd_2014/)

   Календарний планосновних організаційних заходів з підготовки та проведенняпозачергових, повторних, проміжних виборів сільських, селищних, міських голів 26 жовтня 2014 року. (http://www.cvk.gov.ua/vm_2010/calendar/ )

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Шановні мешканці Любомльщини!

   На 25 травня 2014 року Верховною Радою України призначено позачергові вибори Президента України. Окрім того цього ж дня відбудуться позачергові вибори Гущанського сільського голови та проміжні вибори депутатів до Куснищанської, Радехівської та Полапівської сільських рад. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської райдержадміністрації. Не залишайте перевірку на останній день, адже за п’ять днів до виборів внесення у списки можливе лише за рішенням суду, а в день виборів – взагалі заборонене. Тому якщо у вас є сумніви щодо включення себе до Державного реєстру виборців або ж щодо достовірності внесених до нього особистих персональних даних – звертайтеся прямо зараз! Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, а також тих, котрі на попередніх виборах не виявили себе в списках або їхні дані були внесені помилково.
   Водночас нагадуємо, що на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця», де кожен, хто досягнув вісімнадцятирічного віку, може перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців (див. інформацію нижче).
   Слід відзначити, що поновлення і уточнення персональних даних Державного реєстру виборців здійснюється працівниками відділу постійно, проте без вашого безпосереднього звернення дуже важко виявити помилки в списках виборців. Тому звертаємось до вас з проханням перевірити свої дані. При собі мати документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, які нещодавно набули громадянства України).
   Додатково повідомляємо, що кожен виборець, який в день позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, і не зможе проголосувати на тій виборчій дільниці, до якої відноситься його виборча адреса, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси.
   Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів.
   При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (довідка з місця роботи, довідка сільської чи міської ради про місце проживання, договір про право власності на житло тощо). Без таких документів виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви. 
   Для виборців, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і які у даний час проживають на території району, досить пред’явити тільки паспорт. Члени виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати на виборчій дільниці, до якої їх виборча адреса не відноситься, подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, до неї додають копію посвідчення чинного члена ДВК (пред’являється оригінал) або копію рішення про утворення/зміни в складі ДВК.
   Заяви приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців до 19 травня 2014 року. 
   Заява розглядається відділом ведення Державного реєстру виборців невідкладно, виборцю видається посвідчення про тимчасову зміну місця голосування встановленої форми, яке потрібно пред’явити членам дільничної виборчої комісії при отриманні виборчого бюлетеня.
   Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.
   Якщо виборець отримав таке посвідчення, а потім передумав змінювати місце голосування і вирішив голосувати за своєю виборчою адресою, необхідно повернути посвідчення у той відділ ведення Реєстру, який його видав. Інакше його не буде у списках виборців за попередньою адресою.
   Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Любомль, вул. Незалежності, 23 (2-й поверх приміщення райради, каб. 207, 208), телефон 2-23-80.
   Також інформуємо вас, шановні виборці, що з 26 квітня по 25 травня відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської райдержадміністрації працюватиме без вихідних.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців
   апарату Любомльської райдержадміністрації

   Особистий кабінет виборця 
   Шановні виборці!

   Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця», де кожен, хто досягнув вісімнадцятирічного віку, може перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього необхідно зайти на офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців та пройти нескладний процес реєстрації, вказавши ПІБ, дату народження, адресу власної електронної скриньки, яка буде використовуватись як ім’я користувача для входу в систему, та пароль. Прізвище, ім’я, по батькові та дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми при формуванні запитів до бази даних. Тому вказуйте достовірні дані про себе (відповідно до вашого паспорта). Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит, відповідь на який буде надіслано на вашу електронну пошту через 2-3 робочі дні. У повідомленні буде зазначено чи включені ви до Державного реєстру виборців та де знаходиться ваша виборча дільниця.
   У разі невключення до Державного реєстру виборців вам необхідно звернутися до відділу ведення Реєстру за своїм зареєстрованим місцем проживання, де за пред’явлення відповідних документів (паспорта) та заяви вас включать до Реєстру виборців.
   Варто наголосити, що користувач несе персональну відповідальність за достовірність даних та зловживання даним ресурсом. Адміністратори сайту зобов’язуються обробляти персональні дані виборця в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних.
   Якщо у вас виникли питання щодо виправлення виявлених неточностей та функціонування вищевказаного програмного ресурсу звертайтеся до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської райдержадміністрації за адресою: м. Любомль, вул. Незалежності, 23 (2-й поверх приміщення райради, каб. 207, 208), телефон 2-23-80.

   Відділ ведення Державного реєстру виборців
   апарату Любомльської райдержадміністрації
  • Сільське господарство за І півріччя 2019 року Сільське господарство за І півріччя 2019 року

   У галузі агропромислового сектору економіки працює 11 сільськогосподарських  підприємств та 29  фермерських господарств, якими  під урожай 2019 року  посіяно 4600 га сільськогосподарських  культур, з них 980 га було  засіяно  ярими зерновими. Значно збільшились посіви  озимого  ріпаку, площа якого становить 1590 га.
   Збільшили посіви зернових товариства з ОВ «Волиньагро» , «ЕКОПЕЛ» та    ФГ «Олміт», які працюють на території Любомльської і Вишнівської ОТГ і ФГ «Вест-Фенікс», яке функціонує  у   Рівненській  і Любомльській  ОТГ та  вирощує лохину на площі  - 12 га .  
   Товариства з обмеженою відповідальністю «ЛугаНова» та «П’ятидні»  освоюють землі на площі відповідно 500  і 400 га.
   У напрямку підтримки  сільськогосподарського товаровиробника  по відповідній  Програмі розвитку сільськогосподарського виробництва на період до 2020 року у районному та місцевих бюджетах передбачено кошти в сумі 165 тис. грн. , на звітну дату освоєно 106  тис. грн. ( 64.2%), які були спрямовані  власникам особистих селянських господарств на здешевлення вартості штучного осіменіння. Найбільше  коштів передбачила Рівненська ОТГ, найменше Головно ОТГ відповідно 100 і 7 тис. грн.
   Крім того на підтримку сільгоспвиробника передбачено кошти обласного бюджету в сумі  53 тис. грн. передбачено із обласного бюджету на виплату дотацій  власникам особистих селянських господарств, хто утримує три і більше корови та за телиці віком 18-24 місяці, які народжені в результаті штучного осіменіння.
   У поточному році вперше   по вищезгаданій програмі передбачена дотація власникам особистих селянських господарств на утримання пасіки в розрахунку 100 грн. на одну бджоло-сім’ю, станом на сьогоднішній день   надійшло  звернень  по   даних виплатах  на суму 51.6 тис.грн.

  Детальніше в цій категорії: ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ »
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua