17 лютого 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Я МАЮ ПРАВО!
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28        
   13.11.2017р. в Любомльському РЦЗ  відбувся ярмарок вакансій для безробітних для працевлаштування на посади військовослужбовців (служба за контрактом) спільно з Любомльським ОРВК. «Вступайте на військову  службу за контрактом  до Збройних сил України – це престижно і відповідально», - з такими словами звернулася до присутніх  чоловіків і жінок старший  офіцер відділення комплектування Об’єднаного Любомльського районного військового комісаріату Людмила Головенко.
  П'ятниця, 10 листопада 2017 08:39

  СКАЙП- ЗУСТРІЧ

   08.11.2017р. в Любомльському РЦЗ відбулася скайп- зустріч  учнів Любомльського професійного ліцею, які здобувають професію бармен, офіціант  з роботодавцем - «Ресторація «Берегиня» (м.Ковель).  Зустріч була організована за активного сприяння фахівців Ковельського МРЦЗ.
  Якщо говорити, що робота шукає тих, хто хоче працювати , то це про Богдана Голяна. Молодий чоловік із сільського роду трударів, тож до роботи звик з дитинства. Після закінчення школи в Київському вищому професійному училищі будівництва та архітектури здобув омріяну професії столяра будівельного. Пізніше вдалося більше семи років попрацювати на меблевій фірмі в столиці, де набув немалого професійного досвіду. Але життя склалося так, що повернувся на свою малу Батьківщину. 
  Кажуть, що людське життя- це безмежне море із радощами і печалями, надіями та розчаруваннями. Саме такими нестабільним, сповненим тривог в останні роки виявилося життя Ніни Зуб. Народилася та виросла на Доненнчині. Здобувши середнюю освіту, пішла навчатися на лаборанта в Горлівське СПТУ. Як і більшість донеччан, мала надію знайти роботу на одному із місцевих гірничо-збагачувальних комбінатів. Але життя зробило свої корективи: не судилося працювати за набутою професією. Як і в більшості переселенців, долі- дороги пролягли на захід України.
  В рамках профорієнтаційного квесту «Зроби себе сам або Твій шлях до успіху» в Любомльськогому професійному ліцеї спеціалісти Любомльського РЦЗ провели маркетингове дослідження «Знайди «свого» роботодавця» серед учнів випускної групи професії «бармен, офіціант».
  Сучасні електронні сервіси, що активно використовуються державною службою зайнятості: відео резюме, скайп-співбесіда з роботодавцем та інші, допомагають пошукачам роботи пришвидшити працевлаштування, роботодавці ж мають змогу поспілкуватися з претендентом на роботу в зручний для них час.
  Професійна орієнтація молоді на свідомий вибір важливих для суспільства професій на сучасному етапі його розвитку - одне із основних завдань роботи служби зайнятості . Для обґрунтованого вибору фаху молодій людині слід усвідомити, ким бути, який стиль життя вибрати, які цілі визначити для себе у майбутньому, адекватно оцінити свою придатність до конкретної професії. Для цього служба зайнятості щороку проводить низку заходів, спрямованих на профорієнтацію молоді . 
  Нині неможливо собі уявити місто,село, селище, мегаполіс, котрі б не розвивались, не будуватись, не ремонтувались. Тому професія будівельника завжди в пошані та повазі.За ініціативи Любомльського районного центру зайнятості в Любомльському професійному ліцеї відбулася зустріч роботодавців будівельної галузі району з учнями випускних груп ліцею, які здобувають професії «лицювальник-плиточник» та «маляр, штукатур». 
  26 вересня 2017 року в Любомльському районному центрі зайнятості проведено навчання фахівців з питань протипожежної безпеки та уміння використання вогнегасника за умов виникнення надзвичайних ситуацій. Навчання проведено за сприяння провідного фахівця Любомського РВ УДСНС України у Волинській області Богдана Денисюка та провідного інспектора Любомського РВ УДСНС України у Волинській області Катерини Думанчук.
  19.09.2017р. відбулася, зініційована Любомльським районним центром зайнятості, зустріч роботодавців зі сфери ресторанного бізнесу району з учнями випускних груп Любомльського професійного ліцею, які здобувають професії «кухар», «бармен, офіціант». Звертаючись до присутніх , директор ліцею Володимир Дутко сказав, що кожен із присутніх в залі учнів за час навчання отримав немалий багаж знань, умінь та навиків. Це повинно стати запорукою успішного працевлаштування.
  П'ятниця, 15 вересня 2017 12:26

  Робота існує для тих, хто її шукає

  У кожної людини в житті трапляються неприємні ситуації, зокрема, втрата роботи. Але добре, коли на життєвому шляху знайдуться люди, які прийдуть на допомогу. Саме в таку прикру ситуацію потрапив герой нашої історії.
  В Любомльському професійному ліцеї відбулася робоча зустріч директора Любомльського РЦЗ Юрія Ліпича з керівництвом Любомльського професійного ліцею. В ході бесіди з’ясовували ключові моменти діяльності Центру розвитку кар’єри Любомльського професійного ліцею.  Обговорено спільні дії центру зайнятості  та ліцею щодо  перспективи працевлаштування випускників 2018р, проходження практики у потенційних роботодавців.   
  Спільна, системна і ефективна взаємодія із роботодавцями та соціальними партнерами є запорукою успішного працевлаштування пошукачів роботи. З метою організації такої роботи директором Любомльського районного центру зайнятості Юрієм Ліпичем постійно проводяться зустрічі з роботодавцями. Ось і 30 серпня 2017 року директор центру зайнятості Юрій Ліпич взяв участь в педагогічній нараді керівників освітніх закладів міста Любомль та Любомльського району під головуванням начальника відділу освіти Любомльської райдержадміністрації Анастасії Савош.
  Середа, 23 серпня 2017 09:25

  Зустрічались роботодавці

  22 серпня 2017 року в актовому залі Любомльського районного центру зайнятості відбулось засідання круглого столу на тему: «Забезпечення адресного підходу надання послуг роботодавцям»
  У Любомльському районному центрі зайнятості спільно з представниками Управління Держпраці у Волинській області проведено бліц навчання на тему:  « Нове в законодавстві про працю».
  Четвер, 03 серпня 2017 11:18

  Ярмарок вакансій

  02 серпня  2017 року в Любомльському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій по підбору  працівників для Любомльського відділення № 10002/089 ВАТ «Державний ощадний банк України». На сьогодні в банк на роботу потрібні «економіст» та «касир  в банку».
  Можливість реалізувати свій трудовий потенціал та забезпечити себе і свою родину є однією з базових потреб людини. В теперішній час питання працевлаштування є дуже актуальним.
  Кожна людина має захоплення. Один любить співати, інший ‒ збирати маленькі іграшки. Людина, яка має захоплення, ‒ цікава людина, з якою ні­коли не буває нудно. Захоплення дає можливість людині у повній мірі проявити себе.
  Відповідно до статті 43 Закону України "Про зайнятість населення" статусу безробітного може набути особа працездатного віку до призначення пенсії (зокрема на пільгових умовах або за вислугу років), яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, готова та здатна приступити до роботи. Додатково повідомляємо, що статус безробітного надається громадянам за їх особистою заявою. У заяві безробітний зазначає, що через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, у тому числі не забезпечує себе роботою самостійно.
  Однією з важливих складових успішного заповнення вільних робочих місць, вакантних посад кваліфікованими кадрами є наявність інформації про вільні робочі місця в службі зайнятості. 
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua