Версія для друку
Понеділок, 03 липня 2017 09:14

Повірити в себе для досягнення поставлених цілей

В Любомльському районному центрі зайнятості  в рамках освітнього проекту «Школа підтримки культури і туризму» для безробітних був проведений майстер – клас знаною в районі та  за його межами майстринею-в’язальницею Людмилою Іванчик.  Людмила Борисівна розповіла про сучасні напрямки у в’язанні гачком та спицями, як за допомогою нехитрого знаряддя своїми руками  можна зробити цікаві та потрібні в господарстві  речі: одяг, головні убори, шкарпетки, килимки тощо. Майстриня все  більше експериментує, тож сьогодні спицями та гачком із поліетиленових пакетів в’яже гарні та міцні сумки.

 

foto03072017 1

 

Присутні мали можливість  побачити та приміряти кофтини, виготовлені руками майстрині .

А ще ознайомилися з цікавими та неймовірно гарними речами , представленими  в альбомах та журналах, адже Людмила Борисівна  майже 10 років співпрацює з виданням «В’яжемо гачком” . Кращі вироби, в’язані гачком та спицями, розміщені в цьому та  інших спеціальних виданнях. Має замовлення на виготовлення ексклюзивних виробів для розміщення їх на титульних сторінках видань. У вересні 2017р. майстриня братиме участь в міжнародній виставці рукоділля в м. Києві.

Присутніх зацікавив «ірландський» стиль в’язання гачком,   тож майстриня детально  розповіла про цей незвичайний вид творчості, крок за кроком показала виготовлення деталей, об’єднавши які отримуємо гарні та цікаві речі. Безробітні  отримали відповіді на питання , що стосувалися виготовлення та збуту виробів.

 

foto03072017 2

 

 

 Незважаючи на свій поважний вік, Людмила Борисівна  цікавиться новими техніками в’язання, експериментує, заохочує до цікавої та корисної справи інших. На її думку, кожна людина повинна знайти себе в житті. Коли немає можливості знайти роботу, не потрібно опускати руки. Сьогодні є безліч різноманітних захоплень, які можуть стати справою всього життя, приносити моральне задоволення та матеріальний достаток. Потрібне тільки бажання та віра в себе. В цьому переконана Людмила Іванчик  і її власна життєва історія є цьому яскравим підтвердженням.

 

 

 

Заступник начальника відділу надання
соціальних послуг   Любомльського РЦЗ                                                                Акіф’єва Н.В.

Переглядів 693 Останнє редагування Понеділок, 03 липня 2017 09:50