20 вересня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Я МАЮ ПРАВО!
 • АРХІВ НОВИН

  « Вересень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            

  Відділ освіти (12)

  Любомльська районна державна адміністрація

  У неділю, 8 вересня 2019 р., на базі Любомльського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. гімназія» ім. Н.Ужвій відбувся районний турнір юних економістів. Переможцями стали учні Головненського ліцею ( керівник Остренко Надія Миколаївна.) Друге місце виборола збірна команда Рівненської сільської ради, у складі якої були учні Забузького, Рівненського та Гущанського ліцеїв(керівники Хомік Ірина Вікторівна та Сопуля Роман Іванович).
  На виконання наказу управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації від 12 лютого 2019 року № 55, з метою розвитку науково-технічної творчості учнівської молоді та інтелектуальних рис особистості школяра, популяризації досягнень вихованців гуртків науково-технічного напряму, відбору та представлення кращих експонатів на всеукраїнські виставки-конкурси на базі відділу освіти Любомльської РДА у березні 2019 року було проведено районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
   27 березня 2019 року відбувся обласний семінар для вчителів математики на базі Любомльського ЗЗСО І-ІІІст №3 по темі: «Реалізація принципу наступності при вивченні математики – необхідна умова забезпечення якості шкільної математичної освіти».
  19 березня на базі Столино - Смолярської гімназії відбувся районний семінар-практикум для вчителів початкових класів.
  Методистами районного методичного кабінету проведено методичний день у Гупалівській ЗОШ І-ІІ ст. надано методичну допомогу адміністрації школи по формуванню нового освітнього простору і веденню шкільної документації. Відповідно уроки та проконсультовано класоводів з питань НУШ, вчителів – предметників з питань викладання математики, фізики, етики, музичного мистецтва. Дано рекомендації щодо організації роботи шкільного краєзнавчого музею та проведено інструктаж щодо ведення трудових книжок працівників ЗЗСО.
  26.02.2019р. з метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів, реалізації завдань нового Державного стандарту початкової освіти та її основних напрямів державної політики під керівництвом методиста районного методичного кабінету Вознюк Л.І. на базі Гущанського ліцею відбувся семінар-практикум для вчителів 1-2 класів.
  23 лютого в м. Луцьку на базі Волинського державного центру естетичного виховання учнів відбувся обласний конкурс юних читців до Дня народження Лесі Українки в якому зайняв ІІІ місце Микола Миронюк, учень Гупалівської ЗОШ І-ІІ ст., керівник Оксана Костюк з твором «Пан народовець».
  З метою залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, популяризації здорового способу життя, організації активного відпочинку відбувся районний фестиваль «Веселі старти» серед учнів 3 – 4 класів під гаслом «Здорові діти – здорова нація», організований методистами районного методичного кабінету Терешкевичем О.К. та Вознюк Л.І.
  20 лютого відбувся майстер – клас для вчителів фізики на тему «Формування умінь, знань і навичок на уроках фізики.
  Леся Українка... Її ім'я золотими літерами закарбувалося на скрижалях нашої літератури, нашої історії. Ми споруджуємо їй пам'ятники, будуємо меморіальні комплекси, влаштовуємо урочисті концерти на її честь і не підозрюємо, що дух її завжди присутній серед нас. Жінка-борець, жінка, яка "в серці має те, що не вмирає".
  15 лютого 2019 року на базі  Рівненського ліцею в дошкільному відділенні відбувся районний семінар – практикум вихователів закладів дошкільної освіти, організований Вознюк Людмилою Іванівною, методистом районного методичного кабінету.
  15 лютого 2019 року в  Рівненському ліцеї відбувся районний семінар – практикум учителів музичного мистецтва, організований Сухою Наталією Федорівною, методистом районного методичного кабінету. Метою заходу було розглянути питання: «Формування творчої діяльності на уроках музичного мистецтва». Досвідом роботи з колегами ділилась старший учитель, Козачук Надія Василівна,  для якої музика й музичне мистецтво - не тільки навчальний предмет, а й могутній засіб виховання, який забезпечує емоційне та  естетичне забарвлення всьому духовному життю людини.
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua