Версія для друку
Вівторок, 12 червня 2018 15:45

У Любомлі провели семінар «Протидія торгівлі людьми»

Торгівля людьми – це особливо тяжкий злочин, жертвами якого може стати кожен з нас. За своєю природою торгівля людьми майже у всіх випадках має транснаціональний організований характер, оскільки в процесі її  здійснення залучаються представники злочинного світу різних країн.

  Сьогодні,12 червня, за ініціативи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  та ГО «Волинські перспективи» в актовому залі адмінприміщення  районної ради  відбувся  семінар на тему  «Протидія торгівлі людьми». Слухачами семінару стали відповідальні особи за даний напрямок роботи:  представники служби у справах дітей, управління соціального захисту населення райдержадміністрації  та  об’єднаних територіальних громад в районі.

    Під час  семінару голова громадської організації “Волинські перспективи ” Ніна Пахом’юк розкрила присутнім поняття "торгівлі людьми" згідно з міжнародним та національним законодавством, розповіла про актуальність даного явища в Україні, його прояви та факти, що сприяють поширенню торгівлі людьми.

-        Однією із проблем в суспільстві залишається виявлення і реабілітація осіб постраждалих від торгівлі людьми, оскільки значна частина людей в силу обставин не звертається за допомогою, коли постраждалому надано офіційний статус жертви від торгівлі людьми – він має право на безплатне медичне обстеження та лікування; відшкодування моральної та матеріальної шкоди допомогу в працевлаштуванні; реалізації права на освіту та професійну підготовку; на безплатну медичну, психологічну, соціальну, правову та іншу допомогу,- наголосила керівник ГО «Волинські перспективи» Ніна Пахом’юк.

    Окрім того, учасники семінару  розглянули варіанти стабілізації стану людини та мотивації для отримання подальшої допомоги.

    Пiсля завершення семінару присутнім були надані методичні та практичні матеріали для детального ознайомлення, розповсюдження та вивчення.

    Інформацію та консультацію перед виїздом за кордон громадяни можуть отримати зателефонувавши на Національну “Гарячу лінію” з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів:0-800-505-501(безкоштовно зі стаціонарних телефонів), 527 (безкоштовно з номерів Київстар, МТС, Life).

  Також консультативну допомогу, можна отримати звернувшись до ГО «Волинські перспективи”, (0332) 76-76-66, Вальчук Віктор Юрійович +38-063-030-70-11, Пахом’юк Ніна Володимирівна +38-050-690-48-29.

       Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики

апарату райдержадміністрації

Переглядів 335

Галерея зображень