18 лютого 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
  Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ району
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Я МАЮ ПРАВО!
 • АРХІВ НОВИН

  « Лютий 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28      

  780-x-216-баннер-ЯМП-на-сайт-МЮ.jpg

  1001

  001

  002

  003

  banner160x236meet your child

  004

  005

  006

  Для громадян з порушенням слуху.jpg

  007

  008

  П'ятниця, 13 липня 2018 14:47

  Голова РДА Олександр Устименко: Жителі найвіддаленіших сіл району мають знати, як підписати декларацію із сімейним лікарем

     Сьогодні ,13 липня, голова  райдержадміністрації   Олександр Устименко   провів   робочу нараду з керівниками територіальних  підрозділів міністерств,інших центральних   органів виконавчої влади в районі.       

     Під час наради обговорено і проаналізовано питання    про   стан  укладення декларацій жителів району  з  сімейними лікарями КЗ «Центру первинної медико-санітарної допомоги»  Любомльського та Шацького районів .

     Як  проінформувала   директор КЗ«Центру первинної медико-санітарної допомоги»  Любомльського та Шацького районів» Тетяна Васенько,  наразі жителями Любомльського району  з сімейними лікарями центру первинної медико-санітарної допомоги підписано  15 010 тис  декларацій, що становить

  38 % від загальної кількості населення   Нова система не прив’язує пацієнта до медобслуговування за місцем прописки чи проживання. Кожен має право обрати терапевта,педіатра або сімейного лікаря будь-де й у будь-якому медзакладі. Гроші за обслуговування заплатить держава. До речі, кожен сімейний лікар має право приймати лише дві тисячі пацієнтів.

    Також,вона звернула увагу на те,що для укладення  декларацій громадяни  мають особисто  чи через довірених осіб звернутись до обраного  сімейного  лікаря чи педіатра. Для підписання декларації необхідно при собі мати паспорт громадянина України ,ідентифікаційний номер та контактний номер телефону за,яким можна контактувати з пацієнтом. При укладенні  декларації  з педіатром  для дитини необхідно мати,ще і свідоцтво про її народження.

      Після підписання декларації  з пацієнтом, сімейний лікар чи педіатр буде відповідальний за : обстеження стану здоров’я; діагностику та лікування хвороб, травм, отруєнь,ускладнень під час вагітності;спостереження за хронічними захворюваннями; надання невідкладної допомоги; направлення на вторинну(спеціалізовану) або третинну(високоспеціалізовану меддопомогу; проведення профілактики(вакцинації, оглядів та досліджень пацієнта з групи ризику).-

         -   Насправді сьогодні надзвичайно відповідальний процес, тому що з 1 липня поточного року кардинально змінилася система фінансування первинної санітарно-медичної допомоги. І для забезпечення цих змін  необхідно здійснити комплекс ефективних кроків: по-перше, всі заклади первинної ланки перетворюються в комунальні некомерційні підприємства, по-друге – вони повинні максимально зареєструвати декларації з населенням на обслуговування, адже надалі фінансування цих закладів буде здійснюватися відповідно до того, скільки подібних декларацій підписано.  А в свою чергу ці кошти будуть  спрямовуватись  на будівництво нових амбулаторій, а також на вирішення комплексних питань, пов’язаних із забезпеченням комунікацій.  

   А також, в районі  необхідно активно   посилити  роз’яснювальну роботу серед населення щодо проведення медичної реформи. Усі жителі Любомльщини , зокрема літні люди в селах, які не користуються інтернетом та іншими сучасними засобами зв'язку, повинні знати, як обрати свого лікаря і підписати з ним декларацію, -  наголосив голова райдержадміністрації Олександр Устименко.

  Сектор  з питань внутрішньої та

       інформаційної політики апарату

                                           райдержадміністрації

  Переглядів 178
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua