Версія для друку
Вівторок, 06 листопада 2018 16:15

Відбулась кущова нарада-семінар з питань підтримки галузі тваринництва

2 листопада, заступник департаменту агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації Юрій Юрченко, начальник відділу тваринництва Анатолій Шура та головний спеціаліст відділу тваринництва департаменту агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації Момчева провели кущову нараду-семінар на базі Любомльського району з питань порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.

Участь у семінарі взяли: начальник агропромислового розвитку Любомльської райдержадміністрації Андрій Грижак, представники об’єднаних територіальних громад та сільських рад Любомльського та Шацького району.

Розповіли, що дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцяти місячного віку, який народився у господарстві фізичних осіб у поточному році.

В ході наради працівниками департаменту агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації було детально роз’яснено та надано методичну допомогу щодо виконання Постанови КМУ від 7 лютого 2018 року № 107.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 453

Галерея зображень