Версія для друку
Середа, 07 листопада 2018 10:46

Військова служба за контрактом: профорієнтаційний семінар для безробітних.

Днями у Любомльській районній філії Волинського обласного центру зайнятості  для безробітних громадян, які  перебувають на обліку в центрі зайнятості  відбувся  профорієнтаційний семінар  щодо проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України.   Захід  відбувся за участю головного спеціаліста  з питань мобілізації та режимно –секретної роботи райдержадміністраціїї  Віктора Фельмецгера, провідного спеціаліста  відділення комплектування  Любомльського ОРВК  Володимира Карпухіна та військовослужбовця  артилерійського підрозділу військової частини м.Тернопіль В’ячеслава  Самченка.    

  В ході спілкування з громадянами, що потребують працевлаштування, головний  спеціаліст   з питань мобілізації та режимно –секретної роботи райдержадміністраціїї  Віктор Фельмецгер зазначив , що сьогодні одним з пріоритетних напрямків діяльності державної служби зайнятості є співпраця з військовими комісаріатами у напрямку проведення змістовної інформаційно-просвітницької роботи серед шукачів роботи щодо популяризації служби в Збройних силах України.    

 В свою чергу, Володимир Карпухін  надав роз’яснення про перспективи та переваги служби за контрактом у Збройних силах України   Він розповів про вимоги до кандидатів, порядок оформлення документів, вікові обмеження, грошове утримання та інші державні гарантії військовослужбовцям-контрактникам і членам їх сімей, акцентував увагу присутніх на питаннях забезпечення житлом, можливості отримання другої освіти, термінів контракту, а також щодо умов робочого дня військовослужбовця та можливого кар’єрного росту.

З вакантними  посадами  та умовами проходження військової служби за контрактом у військовій частині  м.Тернопіль  докладно проінформував старший сержант   артилерійського підрозділу військової частини м.Тернопіль В’ячеслав  Самченко.    

    На завершення заходу присутні отримали вичерпні відповіді на запитання, інформаційні матеріали та записали контактні телефони, за якими можна проконсультуватися в індивідуальному порядку

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики

                    апарату райдержадміністрації

Переглядів 318