Версія для друку
Вівторок, 04 грудня 2018 15:24

Валентина Михальська: «Я зможу навіть тоді, коли не зможу»

Кожен день у житті людей з інвалідністю наповнений прагненням пристосуватися до самостійного життя у суспільстві, самовдосконалення, приносити радість собі і оточуючим. І не зважаючи на невдачі та смуток, надія на краще не залишає їх.

Сьогодні, 04 грудня, голова районної державної адміністрації Олександр Устименко разом із директором Любомльської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Юрієм Ліпичом відвідали художницю Валентину Михальську.

Доля пані Валентини не легка, сповнена випробувань, з 10-річного віку прикута до інвалідного візка. Але тендітна і ніжна жінка зуміла перемогти всі обставини життя. Самотужки навчилася малювати, опанувала чимало технік. Серед них — крапкова графіка, монотипія, акварелі, олівець, олійні фарби та туш-перо. Всі її роботи просякнуті добротою, любов’ю до життя і фантастичним відчуттям гармонії.

«З уяви малювала, з натури. А ось зараз, буваючи за стінами домівки, я не малюю з натури. Я не хочу цього робити, бо хочу насолоджуватися живою природою, вслухатися в щебіт птахів, купатися у промінні сонечка, тішитися квітами, небом. Ловити подих вітру…», -  поділилася часточкою своєї глибокої душі з відвідувачами художниця-самоук

Присутні в невимушеній, затишній атмосфері змогли побачити мініатюри мисткині, створені у техніці монотипії.

Валентина Михальська з її інтелігентністю, знаннями, талантом становить для багатьох приклад того, як попри найскладніші життєві обставини залишатися світлою, доброю людиною і створити власний світ. 

Мабуть, найперше здорові люди мають перейняти у Валентини Михайлівни життєлюбність, енергійність, вміння жити не просто день до вечора, а від щирого серця намагатися зробити щось добре у цьому світі, залишити свій слід…

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 257

Галерея зображень