Версія для друку
П'ятниця, 15 березня 2019 10:16

Перспективи розвитку Волині обговорили на засіданні Ради регіонального розвитку

За ініціативи Президента України Петра Порошенка, з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, здійснення реформ у сфері децентралізації управління регіональним розвитком, вирішення проблемних питань життєзабезпечення населення, вчора, 14 березня, у м. Ковель відбулася знакова подія для усієї Волині – засідання ради регіонального розвитку області. У заході участь взяли голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко, голови райдержадміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад, обласні, районні, сільські та селищні депутати, бізнесмени, духовенство й пересічні волиняни, які зацікавлені у розвитку краю.

Побувала на раді розвитку Волині й делегація від Любомльського району, яку очолив голова райдержадміністрації Олександр Устименко.

Перспективи розвитку регіону на найближчий час окреслив голова облдержадміністрації Олександр Савченко. Розповів про досягнення децентралізації, проведення ремонту доріг, будівництво нових шкіл та медичних закладів, відкриття інклюзивних центрів, розвиток агропромислового комплексу і туризм.

На переконання Олександра Ілліча, зараз основне завдання для області – розвиток об’єктів інвестиційної та інфраструктурної сфери, що забезпечить створення нових робочих місць, зростання добробуту громадян та гідні доходи області.

Спікерами заходу також виступили голови Любешівської та Люблинецької ОТГ. Зокрема, Олег Кух розповів про нещодавно створену «Волинську економічну лігу», а Наталія Сіховська презентувала проект індустріального парку «Ковель».

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

 

Переглядів 306