Версія для друку
П'ятниця, 19 липня 2019 15:01

Відзначили 75-ту річницю визволення Любомльського району від фашистських загарбників

75-ть років тому наш район було звільнено від німецько-фашистських загарбників. 21 липня 1944 року закінчилася окупація, яка тривала понад три роки, із масовими розстрілами, вивезенням людей на каторгу, спаленням сіл, з приниженням і переслідуваннями.

Сьогодні, 19 липня,  відбувся  тематичний захід «Людям і подвигу твоєму, земле моя» та покладання квітів до  Обеліску Слави  з  нагоди 75 -ї  річниці визволення Любомльського  району  від фашистських загарбників. На Пагорбі Слави зібралися представники влади, керівники установ, організацій,  представники трудових колективів, ветерани та місцеві жителі, які прийшли вклонитися усім, хто наближав таку жадану для народу перемогу та вшанування тих, хто віддав своє життя ради майбутнього.

Благочинний Любомльської округи  протоієрей, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці Василь Мельничук та благочинний Любомльського району, настоятель храму Архистратига Михаїла, протоієрей Віктор Возняк провели молебень в знак пам’яті полеглих у роки Другої Світової війни, помолилися спільно з усіма присутніми за всіх Героїв та за нашу Україну. 

На урочистому мітингу з нагоди визволення нашого краю до жителів міста звернулися: голова районної державної адміністрації Олександр Устименко, голова міської ради Роман Ющук, заступник голови районної ради Ганна Сачук та ветеран Андрій Олексійович Євтушок.

В ці літні дні 75-ть років тому землі нашого району було звільнено від нацистської окупації, тому ми з вдячністю та повагою згадуємо подвиг захисників і визволителів рідного краю. Згадуємо про тих, хто мужньо і стійко боровся з ворогом на фронтах, у підпіллі, в національно-патріотичних формуваннях, трудився в тилу. Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв, які подарували нам право вільно жити на рідній землі, - звернувся до присутніх голова районної державної адміністрації Олександр Устименко.

Учасники заходу вшанували усіх полеглих воїнів хвилиною мовчання.

Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. 

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Переглядів 276

Галерея зображень