Версія для друку
П'ятниця, 07 лютого 2020 10:22

Художниці Валентині Михальській та письменнику Івану Котовичу з Любомльщини призначено персональні стипендії

Народним артистам України, народним художникам України, ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва та інформаційної галузі призначено персональні стипендії голови обласної державної адміністрації.

          Засідання Комісії з питань призначення стипендій, що діє при управлінні культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації, відбулося 24 січня 2020 року. Відповідне розпорядження голови облдержадміністрації підписане 5 лютого 2020 року.

Членами Комісії розглянуто пропозиції щодо 84-х кандидатів на здобуття персональних стипендій. Відповідні заявки були отримані від органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, закладів культури і мистецтва, творчих спілок та інших громадських організацій, особисті звернення.

Після розгляду відповідних документів Комісією, за результатами таємного голосування, прийнято Рішення щодо призначення персональних стипендій голови обласної державної адміністрації на 2020 рік. Відтак, 35 волинян отримуватимуть стипендію у розмірі 500 грн.

«Прийняття цього рішення сприятиме стимулюванню творчої праці, підтримки та поліпшення матеріальних умов життя діячів культури і мистецтва краю, соціальному захисту ветеранів і пенсіонерів культури, мистецтва, інформаційної сфери» – зазначили в управлінні культури, з питань релігії та національностей.

Зокрема, на Любомльщині стипендії призначили:

Котовичу Івану Івановичу – письменникові, людині з інвалідністю дитинства (місто Любомль) та Михальській Валентині Михайлівні – самодіяльній художниці, людині з інвалідністю дитинства (село Хворостів).

                                  

                                        За інформацією відділу інформаційної політики

                                               облдержадміністрації

Переглядів 245