Версія для друку
Понеділок, 10 лютого 2020 15:42

У районі проводяться комплексі перевірки щодо легалізації роботи лісопильних об’єктів

          На виконання  розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 січня 2020 року № 6 «Питання легалізації роботи лісопильних об’єктів та ліквідації нелегального обігу деревини на території області» розпорядженням голови Любомльської райдержадміністрації від 15 січня 2020 року № 4 утворено робочу комісію з обстеження та легалізації роботи лісопильних об’єктів, ліквідації нелегального обігу деревини.

         Станом на 10 лютого 2020 року робочою групою в районі  проведено 6 виїзних   обстежень. Додатково виявлено 1 і перевірено 62 лісопильні об’єкти на територіях Любомльської, Головненської, Рівненської та Вишнівської ОТГ а також Згоранської сільської ради.

          На підставі листів Вишнівської ОТГ до відомості обліку пилорам додано ще 4 лісопильні об’єкти.  Загалом  на території району в відомості обліку знаходиться   96 пилорам (станків).

         За результатами  виїзних обстежень робочої групи  здійснено  держреєстрацію підприємця  власника однієї з  пилорам, а  з власників 19 лісопильних об’єктів взято пояснення щодо використання обладнання для власних потреб. П’ять громадян подали декларацію про майновий стан і доходи за 2019 рік, задекларовано 8,5 тис. грн. доходу, 1,5 тис. грн. ПДФО.

     

                                  Сектор з питань агропромислової політики

райдержадміністрації

Переглядів 459