21 січня 2022 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Внутрішній аудит
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2022 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31            
  Головна>Новини>Надзвичайний та Повноважний Посол Австрії в Україні відвідала Волинь
  П'ятниця, 10 листопада 2017 14:42

  Надзвичайний та Повноважний Посол Австрії в Україні відвідала Волинь

  Налагодження співпраці із країнами Європейського Союзу не лише на загальнодержавному, але й регіональному рівні – вкрай важливе для України. Відтак, 9 листопада 2017 року перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Степанцов зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Австрії в Україні Герміне Поппеллер та Почесним Консулом Австрії у Львові Маркіяном Мальським, котрі перебували у Волинському краї із робочим візитом.

  На початку зустрічі Олександр Борисович подякував гостям за увагу до області та передав вітання від керівника найвищої виконавчої гілки влади в області Володимира Гунчика. По тому ж сторони приступили до обговорення перспектив співробітництва у різноманітних сферах.

  Позаяк Австрія є однією з тих країн-інвесторів, котра найбільше коштів вкладає у розвиток регіону, Пані Посол цікавилася обсягами та пріоритетними напрямками залучення інвестицій у економіку Волині з інших країн Європейського Союзу, а також найбільш поширеними галузями виробництва на теренах області.

  – Передусім це машинобудівна галузь, – розпочав Олександр Степанцов. – В області працюють три потужні компанії: ПрАТ «SKF-Україна» – спеціалізується на виробництві підшипників, ДП «Автоскладальний завод №1» АТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс» – виробляє 17 видів продукції та ТОВ «Кромберг Енд Шуберт Україна Лу» – випускає електроніку для підприємств автомобільної галузі.
  – Сьогодні по обіді я відвідаю завод Kromberg & Schubert, що в Луцьку, – зауважила своєю чергою Надзвичайний та Повноважний Посол. – Адже, незважаючи на те, що ця компанія є німецькою, вона також має кілька філій і в Австрії.
  Разом із тим, під час зустрічі говорили про діяльність в області міжнародного холдингу «Модерн-Експо» та компанії «Kronospan», котра є одним із найбільших виробників листових матеріалів на основі деревини в Україні.
  Варто зауважити, що започаткували її більше ста років тому саме в Австрії. Не оминули увагою в розмові й галузь сільського господарства.

  Окремо перший заступник голови облдержадміністрації зупинився на викликах, котрі постають перед Волинню у контексті реалізації реформ, зокрема й із децентралізації. Олександр Степанцов наголосив, що на разі одні з найважливіших завдань для керівників об’єднаних територіальних громад – скласти гарний бізнес-план своєї роботи, не «роздувати» штат, а також спрямовувати виділені їм кошти власне на розвиток ОТГ, а не тільки на заробітні плати.

  На думку Пані Поппеллер, Волинь також має величезний потенціал щодо розвитку туристичної галузі, позаяк на території області є багато озер, як от у Шацькому районі. Відтак, варто працювати над тим, аби привабити туристів не лише з сусідніх Польщі чи Білорусі, але й Австрії та Німеччини.

  Насамкінець сторони обмінялися символічними подарунками та домовилися у подальшому працювати над поглибленням співпраці між Волинню та Австрією.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації

  Переглядів 1639
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua