21 січня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
 • Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Оголошення
 • Громадська рада при РДА
 • Нормативно-правова база
 • Керівництво
 • Влада і громадськість
  Прес-центр
  Інвестиційний довідник
 • Публічна інформація
 • Каталог послуг
 • Вивчення громадської думки
 • Центр надання адмін послуг
 • Регуляторна політика
 • Державний реєстр виборців
  Інформація з установ
 • Очищення влади
 • Цивільний захист та безпека
 • Порядок реєстрації
 • Реєстр містобуд. умов та обм.
 • Правова допомога
 • Графіки руху
 • Протидія домашньому насильству
 • COVID-19 Коронавірус
 • Містобудівна документація
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
  Четвер, 06 вересня 2018 15:32

  Повідомлення про корупційне правопорушення

   

  Відповідно до положень частини четвертої статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі також – Закон) державні органи забезпечують умови для повідомлень їх працівниками про порушення вимог цього Закону іншою особою, зокрема через спеціальні телефонні лінії, офіційні веб-сайти, засоби електронного зв’язку.

              З метою виконання вимог даного Закону Любомльською районною держаною адмінстрацією забезпечено належні умови для повідомлень працівниками (у тому числі анонімно) про факти підбурення їх до вчинення корупційних правопорушень або вчинення іншими працівниками чи особами корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень шляхом:

       повідомлення через спеціальну телефонну лінію: (03377) 24150.

       шляхом направлення повідомлення на адресу електронної пошти:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., postЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

              Спеціальна телефонна лінія  працює щоденно (за винятком святкових і вихідних днів) з понеділка по четвер – з 8:00 до 17:15, у п’ятницю – з 08:00 до 16:00, обідня перерва – з 13:00 до 14:00.

  Інформація, наведена у повідомленні про корупцію, має містити одну або декілька ознак, зокрема:

  порушення обмежень щодо отримання подарунків, передбачені статтею 23 Закону; запобігання та врегулювання конфлікту інтересів; порушення встановлених Законом обмежень щодо отримання пільг, послуг і майна органами державної влади; порушення вимог щодо обмеження спільної роботи близьких осіб, передбачені статтею 27 Закону; порушення вимог стосовно обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності передбачені статтею 25 Закону; недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки; порушення вимог фінансового контролю, передбаченого статтями 45-46, 48-52 Закону; порушення, пов’язані з організацією роботи із запобігання і виявлення корупції; порушення вимог проведення спеціальної перевірки, передбаченої статтею 56 Закону.

  Повідомлення підлягають розгляду за наявності таких реквізитів:

  прізвища, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи; тексту повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, яка може бути перевірена; прізвища, ім’я, по батькові, адреси, контактного телефону, електронної адреси та підпису особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

  Звертаємо увагу, що повідомлення, які надходять через офіційний веб-сайт,  електронну пошту Вищої ради правосуддя, направляються з підписом у сканованому вигляді.

  Інформація щодо фактів корупції в райдержадміністрації може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, підкріплені доказами, які можуть бути перевірені. 

  Відповідно до частини першої статті 53 Закону України "Про запобігання корупції" особа, яка надає допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривач), - це особа, яка за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, повідомляє про порушення вимог цього Закону іншою особою. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачі), перебувають під захистом держави. 

  Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції" підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, керівник відповідного органу або його заступник продовжують термін розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його отримання. 

  Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України "Про звернення громадян", а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику. 
  Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Любомльськоїрайонної державної адміністрації, як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України "Про запобігання корупції". 

  Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

  Зразок форми Повідомлення про корупцію

  Зразок форми Анонімного повідомлення про корупцію

  Повідомити про корупційне правопорушення

   

  Куди поскаржитись на прояви корупції?

  Описание: Куди поскаржитись на прояви корупції?

  0-800-507-001 — гаряча лінія Генеральної прокуратури України щодо порушення прав фізичних осіб- підприємців та господарюючих суб’єктів;

  0-800-501-482 — гаряча лінія СБУ щодо особливо-небезпечних злочинів проти держави;

  0-800-507-309 — урядова телефонна гаряча лінія;

  (044) 256-11-10 — приймальня МВС України;

  (044) 256-00-31 — пряма телефонна лінія національного агентства з питань державної служби (якщо вам відомі випадки корупції серед державних службовців);

  Якщо корупційне правопорушення має регіонільний масштаб, зверніться у відповідні установи своєї області:

   У  Волинській  області

  (0332) 77-60-09 — приймальня Волинської обласної прокуратури
  (0332) 24-42-98 — приймальня МВС України у Волинській області
  (3322) 4-40-25 — гаряча лінія СБУ в Волинській області

  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Любомльська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Любомльській райдержадміністрації.
  Адреса: 44300, м.Любомль, вул. Незалежності, 23, ф. 24183, т. 24264; E-mail: info@lbmadm.gov.ua
  © 2014 lbmadm.gov.ua