24 червня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Внутрішній аудит
 • АРХІВ НОВИН

  « Червень 2024 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  Головна>Новини>Голова облдержадміністрації озвучив шляхи вирішення «ковельської» проблеми
  Четвер, 13 квітня 2017 07:18

  Голова облдержадміністрації озвучив шляхи вирішення «ковельської» проблеми

  Зокрема, голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик під час сесії розповів про відповідні кроки, здійснені в період його керівництва. А саме – неодноразові звернення до відповідних Міністерств та підвідомчих установ з проханням про закриття Ковельського ветсанзаводу та про організацію перевірок його діяльності. Незважаючи на це, а також на проведені кадрові зміни – питання не вирішено. Тим паче, що з приходом нового керівника на завод, ситуація ще більше загострилася. Тому облдержадміністрація ініціювала чергову перевірку, яка визначила, що Ковельський ветсанзавод розкрадений та практично відсутні необхідні потужності для утилізації відходів тваринного походження. Відтак, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області звернувся до місцевої прокуратури з проханням порушити кримінальне провадження відносно посадових осіб Ветсанзаводу в зв’язку з допущеними порушеннями.

  – Кримінальне провадження було відкрито, але в той же час цей псевдо керівник вночі продовжував завозити мертві «тушки» тварин не лише з Волині. Тим не менше, на території Ветсанзаводу є частина відходів, які не становлять ніякої загрози під час їх утилізації – це кістки. Приблизно, пів тони. Тому необхідно, щоб ми розділили цю проблему на частини. Перша – те, що можна утилізувати без шкоди для навколишнього середовища із залученням екологів та представників громадськості. Таким чином «розгрузити» завод. Друге питання – це те, що можна сьогодні запакувати і вивезти. І третє – питання поточної утилізації. Все ж таки завод може щоденно утилізовувати 5-7 тон відходів. Обласна комісія, розглядаючи дане питання прийняла рішення, для початку утилізувати те, що не є шкідливим. Адже, не впевнений, що сьогодні хтось візьме на себе відповідальність вивезти за межі області таку кількість сировини. Тим паче, що сьогодні всі філії ДП «Укрветсанзавод» забиті відходами. Тому проблему потрібно вирішувати на місці. Прошу підтримати цю пропозицію і не створювати прецедент там, де немає шкоди навколишньому середовищу, – зазначив Володимир Петрович.

  Насамкінець відбулось голосування. Як наслідок, 61 депутат підтримав звернення Волинської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Генеральної прокуратури України, Національного агентства з питань запобігання корупції щодо бездіяльності окремих посадових осіб області, яка призвела до екологічної катастрофи в місті Ковель.

  Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

  Переглядів 2933
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua